Complete Results

RaceTab by MileSplit/FloSports      Brooks Smith, Orangeburg Prep

               Orangeburg Prep Meet 2 - 3/24/2021                
                 Orangeburg Prep, Orangeburg, SC                 

                     HS Girls 3200 Meter Run                     
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Skylar Spilker         7 Thomas Sumter        15:19.00     10
  2 Sadie Cox              7 Thomas Sumter        15:31.00      8

                     HS Boys 3200 Meter Run                      
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Brody Secosky         10 Laurence Manning Aca 11:46.00     10
  2 Jake Marshall          9 Thomas Sumter        12:23.00      8
  3 Caeden Lucas          10 Laurence Manning Aca 13:53.00      6
  4 Walker Garrick         6 Orangeburg Preparato 14:57.00      4

                 HS Girls 4x800 Meter Relay                 
============================================================
    Team                                          Time   Pts
------------------------------------------------------------
  1 Orangeburg Preparatory A                 11:26.00     10
      1) Ashby Garrick         2) Kylee Bonnett         
      3) Annabelle Hunter      4) Campbell Delaney      
  2 Thomas Sumter A                          11:31.00      8
  3 Thomas Sumter B                          12:55.00      6

                 HS Boys 4x800 Meter Relay                  
============================================================
    Team                                          Time   Pts
------------------------------------------------------------
  1 Orangeburg Preparatory A                  9:48.00     10
      1) Tanner Garrick        2) Caden Garrick         
      3) Jacob Smith           4) Christian Rutland     
  2 Thomas Sumter A                           9:51.00      8
  3 Heathwood Hall A                         10:45.00      6
      1) Leo Caplinger         2) Davis Hagstette       
      3) Will Hinchey          4) Jack Willcox          
  4 Thomas Sumter B                          11:00.00      4

                      HS Girls 100 Meter Hurdles                       
=======================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind   Pts
-----------------------------------------------------------------------
  1 Lily Naylor            9 Thomas Sumter           19.76    NWI    10
  2 Cate Williams         12 Orangeburg Preparato    20.89    NWI     8
  3 Reeves Renshler       10 Calhoun Academy         21.40    NWI     6
  4 Avery Beason          10 Calhoun Academy         24.05    NWI     4

                         HS Girls 100 Meter Dash                          
==========================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind H#   Pts
--------------------------------------------------------------------------
  1 Hillary Garner        11 Gray Collegiate         13.86    NWI  3    10
  2 Hannah Burnside        8 Thomas Sumter           14.29    NWI  3     8
  3 Lillian Lindler       10 Thomas Sumter           14.45    NWI  3     6
  4 Emma Doremus           8 Orangeburg Preparato    14.52    NWI  2     4
  5 Meri Johnson          10 Laurence Manning Aca    14.53    NWI  3     2
  6 Ava Teeters            8 Thomas Sumter           14.79    NWI  2     1
  7 Abigail Seaton         8 Orangeburg Preparato    14.93    NWI  2      
  8 Sidney Adicks         12 Orangeburg Preparato    14.97    NWI  1      
  9 Graysen Garrick        8 Orangeburg Preparato    15.04    NWI  2      
  9 Riley Hyder           10 Thomas Sumter           15.04    NWI  3      
 11 Lily Naylor            9 Thomas Sumter           15.10    NWI  2      
 12 Abigail Williams      11 Calhoun Academy         15.11    NWI  2      
 13 Aamani Jones          11 Gray Collegiate         15.24    NWI  3      
 14 Reeves Renshler       10 Calhoun Academy         15.36    NWI  1      
 15 Avery Beason          10 Calhoun Academy         15.53    NWI  1      
 16 Porter Laney          11 Thomas Sumter           15.74    NWI  1      
 17 Morgan Conklin         7 Laurence Manning Aca    15.80    NWI  1      
 18 Morgan Newsome         7 Orangeburg Preparato    16.40    NWI  1      

                          HS Boys 100 Meter Dash                          
==========================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind H#   Pts
--------------------------------------------------------------------------
  1 Chris Rhone           12 Gray Collegiate         11.70    NWI  4    10
  2 Louis Wright          11 Thomas Sumter           11.92    NWI  4     8
  3 Kazarius Adams        11 Gray Collegiate         12.02    NWI  4     6
  4 Jonathan Griffith     12 Laurence Manning Aca    12.19    NWI  4     4
  5 Ayden Allen           11 Thomas Sumter           12.26    NWI  4     2
  6 Philip Carino         12 Thomas Sumter           12.56    NWI  4     1
  7 Mitchell Derrick      10 Town Creek Christian    12.64    NWI  4      
  8 Russell Burnside      12 Thomas Sumter           12.68    NWI  3      
  9 Gary Monroe           12 Gray Collegiate         12.80    NWI  3      
 10 Porter Barrineau       8 Thomas Sumter           12.99    NWI  3      
 11 Roger Scott            8 Thomas Sumter           13.04    NWI  3      
 12 Dylan Bagwell          8 Thomas Sumter           13.07    NWI  3      
 13 Layton Kennison        8 Thomas Sumter           13.40    NWI  3      
 14 Ben Avent             11 Town Creek Christian    13.69    NWI  2      
 15 Matthew Golden         8 Heathwood Hall          13.69    NWI  2      
 16 Ja'vion Lammie         9 Thomas Sumter           13.72    NWI  3      
 17 Devin O'Callaghan     11 Thomas Sumter           13.72    NWI  1      
 18 Jake James            10 Thomas Sumter           14.02    NWI  2      
 19 Jackson Strickland     7 Orangeburg Preparato    14.26    NWI  2      
 20 Sawyer Union           9 Orangeburg Preparato    14.43    NWI  2      
 21 Noah Bernardo          9 Calhoun Academy         14.57    NWI  1      
 22 Julian Hughes          7 Heathwood Hall          14.57    NWI  2      
 23 Whitley Boykin         7 Laurence Manning Aca    15.07    NWI  1      
 24 Landin Householder     7 Town Creek Christian    15.51    NWI  1      
 25 Mac Kitchens           7 Heathwood Hall          17.70    NWI  1      

                     HS Girls 1600 Meter Run                     
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Reese Distelzweig      8 Thomas Sumter         6:03.00     10
  2 Gabby Jourdain         9 Calhoun Academy       6:31.00      8
  3 Augusta Bosone         9 Thomas Sumter         6:37.00      6
  4 Ava Brenneman          8 Thomas Sumter         6:41.73      4
  5 Abbie Fisher           8 Thomas Sumter         6:41.80      2
  6 Kylee Bonnett          9 Orangeburg Preparato  6:52.86      1
  7 Miriam Roberson        8 Thomas Sumter         7:05.95       

                       HS Boys 1600 Meter Run                       
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Time H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 Matthew Black          8 Heathwood Hall        5:15.00   2    10
  2 Jacob Smith            9 Orangeburg Preparato  5:16.00   2     8
  3 Brody Secosky         10 Laurence Manning Aca  5:20.54   2     6
  4 William Wright         9 Thomas Sumter         5:20.89   2     4
  5 Cole Stilwell         12 Gray Collegiate       5:31.00   2     2
  6 Will Hinchey           6 Heathwood Hall        5:36.58   2     1
  7 Leo Caplinger          7 Heathwood Hall        5:39.63   2      
  8 Jarod Brenneman       10 Thomas Sumter         5:39.76   2      
  9 Jackson Blackwood      9 Thomas Sumter         5:44.00   2      
 10 Owen Reber            10 Thomas Sumter         5:47.00   2      
 11 Jack Willcox           6 Heathwood Hall        5:58.00   2      
 12 Ethan Brannon          9 Thomas Sumter         6:06.00   1      
 13 Ryan Glenn            12 Gray Collegiate       6:14.00   1      
 14 Nathan Burnside        7 Thomas Sumter         6:20.10   1      
 15 Nate Livingston        6 Thomas Sumter         6:20.40   1      
 16 William Buyck         11 Laurence Manning Aca  6:22.00   1      
 17 Trenton Spilker        8 Thomas Sumter         6:24.00   1      
 18 Jackson Monroe         8 Thomas Sumter         6:45.00   1      
 19 Ty Fisher              6 Thomas Sumter         6:49.00   1      
 20 Addison Browne         9 Orangeburg Preparato  7:05.00   1      
 21 Thomas Fogle           9 Orangeburg Preparato  7:15.00   1      
 22 Wyatt Monroe           5 Thomas Sumter         7:36.00   1      

                 HS Girls 4x100 Meter Relay                 
============================================================
    Team                                          Time   Pts
------------------------------------------------------------
  1 Orangeburg Preparatory A                    55.86     10
      1) Mary Legare Delaney   2) Madison Weeks         
      3) Abby Thackston        4) Joni Mari Holstead    
  2 Thomas Sumter A                             56.66      8
      1) Laney Caughman        2) Riley Hyder           
      3) Porter Laney          4) Lillian Lindler       
  3 Calhoun Academy A                         1:00.09      6
      1) Abigail Williams      2) Sarah Elizabeth McLeod
      3) Reeves Renshler       4) JULIA TUCKER          

                 HS Boys 4x100 Meter Relay                  
============================================================
    Team                                          Time   Pts
------------------------------------------------------------
  1 Thomas Sumter A                             47.39     10
      1) Ayden Allen           2) Russell Burnside      
      3) Philip Carino         4) Louis Wright          
  2 Orangeburg Preparatory A                    49.93      8
      1) Tanner Garrick        2) Seth Robinson         
      3) Landon Toole          4) Christian Rutland     
  3 Thomas Sumter B                             51.44      6
      1) Porter Barrineau      2) Dylan Bagwell         
      3) Roger Scott           4) Layton Kennison       

                      HS Girls 400 Meter Dash                       
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Time H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 Hillary Garner        11 Gray Collegiate       1:08.53   3    10
  2 Meri Johnson          10 Laurence Manning Aca  1:10.68   3     8
  3 Emma Doremus           8 Orangeburg Preparato  1:13.05   3     6
  4 Abigail Seaton         8 Orangeburg Preparato  1:13.26   3     4
  5 Mary Legare Delaney    6 Orangeburg Preparato  1:13.74   3     2
  6 Abby Cox              10 Thomas Sumter         1:14.00   2     1
  7 Kate Holstein          7 Orangeburg Preparato  1:16.10   1      
  8 Abby Lyn Pantaleon    10 Orangeburg Preparato  1:16.37   3      
  9 JULIA TUCKER           6 Calhoun Academy       1:16.48   3      
 10 Graysen Garrick        8 Orangeburg Preparato  1:16.66   1      
 11 Miriam Roberson        8 Thomas Sumter         1:17.20   2      
 12 Morgan Conklin         7 Laurence Manning Aca  1:17.54   2      
 13 Catelyn Dunavant      11 Thomas Sumter         1:17.57   1      
 14 Anna Bledsoe           8 Orangeburg Preparato  1:17.93   1      
 15 Bari Cuttino           8 Orangeburg Preparato  1:18.00   2      
 16 Abbie Fisher           8 Thomas Sumter         1:19.58   2      
 17 Paige Bonnette         7 Orangeburg Preparato  1:19.60   2      
 18 Augusta Bosone         9 Thomas Sumter         1:19.98   2      
 19 Lauren Tant            7 Orangeburg Preparato  1:23.09   1      

                       HS Boys 400 Meter Dash                       
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Time H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 Matthew Hawkins       11 Thomas Sumter           59.94   4    10
  2 Rilan Cunningham      10 Gray Collegiate       1:01.26   4     8
  3 Mitchell Derrick      10 Town Creek Christian  1:04.16   4     6
  4 Brandon Burns            Thomas Sumter         1:04.92   1     4
  5 Gary Monroe           12 Gray Collegiate       1:05.23   4     2
  6 Matthew Black          8 Heathwood Hall        1:05.87   3     1
  7 Spencer Jordan         9 Gray Collegiate       1:06.99   4      
  8 Noah Bernardo          9 Calhoun Academy       1:07.12   3      
  9 David Whisenhunt      10 Orangeburg Preparato  1:07.18   4      
 10 Sawyer Union           9 Orangeburg Preparato  1:09.30   2      
 11 Julian Hughes          7 Heathwood Hall        1:10.21   3      
 12 Davis Hagstette        6 Heathwood Hall        1:10.89   3      
 13 Philip Ervin           6 Heathwood Hall        1:10.91   2      
 14 Luke Catoe             6 Thomas Sumter         1:11.62   2      
 15 Isaac Poling           8 Town Creek Christian  1:12.17   1      
 16 Shiv Patel             8 Thomas Sumter         1:13.64   2      
 17 Nate Livingston        6 Thomas Sumter         1:14.97   1      
 18 Emory Myers            9 Orangeburg Preparato  1:16.43   2      
 19 Corvin Hamlin          8 Thomas Sumter         1:16.57   2      
 20 Whitley Boykin         7 Laurence Manning Aca  1:16.77   1      
 21 William Buyck         11 Laurence Manning Aca  1:17.98   3      
 22 Jackson Monroe         8 Thomas Sumter         1:22.29   1      
 23 Ty Fisher              6 Thomas Sumter         1:26.31   2      
 24 Kameron Bowser         8 Thomas Sumter         1:26.73   1      
 25 Mac Kitchens           7 Heathwood Hall        1:28.06   1      
 26 Cooper Lucas           8 Laurence Manning Aca  1:29.02   1      

                   HS Girls 400 Meter Hurdles                    
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Hannah Burnside        8 Thomas Sumter         1:17.82     10
  2 Cate Williams         12 Orangeburg Preparato  1:23.16      8

                     HS Girls 800 Meter Run                      
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Time   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Reese Distelzweig      8 Thomas Sumter         2:43.00     10
  2 Ashby Garrick         10 Orangeburg Preparato  2:53.00      8
  3 Annabelle Hunter       8 Orangeburg Preparato  2:54.34      6
  4 Emma Danback          11 Laurence Manning Aca  2:58.08      4
  5 Gabby Jourdain         9 Calhoun Academy       2:58.44      2
  6 Ava Brenneman          8 Thomas Sumter         3:05.85      1
  7 Angelina Valdivia      9 Town Creek Christian  3:07.00       
  8 Sadie Cox              7 Thomas Sumter         3:09.74       
  9 Abby Lyn Pantaleon    10 Orangeburg Preparato  3:13.00       
 10 Skylar Spilker         7 Thomas Sumter         3:14.19       
 11 Anna Bledsoe           8 Orangeburg Preparato  3:14.23       
 12 Julia Martin          10 Thomas Sumter         3:19.00       
 13 Naomi Poling           7 Town Creek Christian  3:24.00       

                       HS Boys 800 Meter Run                        
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Time H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 Cole Stilwell         12 Gray Collegiate       2:22.00   2    10
  2 William Wright         9 Thomas Sumter         2:29.00   2     8
  3 Jake Marshall          9 Thomas Sumter         2:33.00   2     6
  4 Owen Reber            10 Thomas Sumter         2:35.00   2     4
  5 Matthew Hawkins       11 Thomas Sumter         2:37.00   2     2
  6 Ryan Glenn            12 Gray Collegiate       2:39.00   2     1
  7 Jackson Blackwood      9 Thomas Sumter         2:40.54   2      
  8 Caeden Lucas          10 Laurence Manning Aca  2:40.85   2      
  9 Caden Garrick          9 Orangeburg Preparato  2:42.00   2      
 10 Aiden Ratcliff        11 Gray Collegiate       2:47.00   1      
 11 Nathan Burnside        7 Thomas Sumter         2:48.00   1      
 11 Jarod Brenneman       10 Thomas Sumter         2:48.00   2      
 13 Trenton Spilker        8 Thomas Sumter         2:53.00   1      
 14 Isaac Poling           8 Town Creek Christian  2:58.55   1      
 15 Emory Myers            9 Orangeburg Preparato  2:58.92   1      
 16 David Whisenhunt      10 Orangeburg Preparato  3:01.00   2      
 17 Luke Catoe             6 Thomas Sumter         3:02.00   1      
 18 Walker Garrick         6 Orangeburg Preparato  3:04.00   1      
 19 Thomas Fogle           9 Orangeburg Preparato  3:11.00   1      
 20 Addison Browne         9 Orangeburg Preparato  3:14.00   1      
 21 Hunter Fulmer          8 Calhoun Academy       3:26.00   1      
 22 Wyatt Monroe           5 Thomas Sumter         3:30.00   1      

                         HS Girls 200 Meter Dash                          
==========================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind H#   Pts
--------------------------------------------------------------------------
  1 Hillary Garner        11 Gray Collegiate         28.64    NWI  3    10
  2 Meri Johnson          10 Laurence Manning Aca    29.89    NWI  3     8
  3 Madison Weeks         12 Orangeburg Preparato    30.31    NWI  3     6
  4 Bari Cuttino           8 Orangeburg Preparato    30.80    NWI  3     4
  5 Lillian Lindler       10 Thomas Sumter           30.90    NWI  3     2
  6 Mary Legare Delaney    6 Orangeburg Preparato    30.97    NWI  3     1
  7 Ava Teeters            8 Thomas Sumter           31.11    NWI  1      
  8 Emma Doremus           8 Orangeburg Preparato    31.68    NWI  2      
  9 Abigail Seaton         8 Orangeburg Preparato    31.85    NWI  2      
 10 Graysen Garrick        8 Orangeburg Preparato    32.22    NWI  2      
 11 Kate Holstein          7 Orangeburg Preparato    32.55    NWI  1      
 12 Porter Laney          11 Thomas Sumter           33.07    NWI  1      
 13 Avery Beason          10 Calhoun Academy         33.22    NWI  2      
 13 Riley Hyder           10 Thomas Sumter           33.22    NWI  3      
 15 Paige Bonnette         7 Orangeburg Preparato    33.23    NWI  1      
 16 Abigail Williams      11 Calhoun Academy         33.23    NWI  2      
 17 Sarah Elizabeth McLeo 11 Calhoun Academy         34.14    NWI  2      
 18 Catelyn Dunavant      11 Thomas Sumter           34.40    NWI  1      
 19 Lauren Tant            7 Orangeburg Preparato    35.04    NWI  1      

                          HS Boys 200 Meter Dash                          
==========================================================================
    Name                  Yr Team                      Time  Wind H#   Pts
--------------------------------------------------------------------------
  1 Chris Rhone           12 Gray Collegiate         23.85    NWI  4    10
  2 Louis Wright          11 Thomas Sumter           24.13    NWI  4     8
  3 Kazarius Adams        11 Gray Collegiate         24.53    NWI  4     6
  4 Jonathan Griffith     12 Laurence Manning Aca    24.74    NWI  4     4
  5 Ayden Allen           11 Thomas Sumter           24.91    NWI  4     2
  6 Russell Burnside      12 Thomas Sumter           25.44    NWI  4     1
  7 Rilan Cunningham      10 Gray Collegiate         26.01    NWI  3      
  8 Mitchell Derrick      10 Town Creek Christian    26.03    NWI  3      
  9 Gary Monroe           12 Gray Collegiate         26.05    NWI  4      
 10 Roger Scott            8 Thomas Sumter           26.06    NWI  3      
 11 J'Marques Thomas      11 Gray Collegiate         26.07    NWI  3      
 12 Philip Carino         12 Thomas Sumter           26.83    NWI  3      
 13 Dylan Bagwell          8 Thomas Sumter           27.50    NWI  3      
 14 Layton Kennison        8 Thomas Sumter           27.85    NWI  3      
 15 Porter Barrineau       8 Thomas Sumter           28.05    NWI  2      
 16 Devin O'Callaghan     11 Thomas Sumter           28.22    NWI  1      
 17 Matthew Golden         8 Heathwood Hall          28.35    NWI  2      
 18 Isaac Poling           8 Town Creek Christian    30.13    NWI  2      
 19 Jake James            10 Thomas Sumter           30.38    NWI  2      
 20 Sawyer Union           9 Orangeburg Preparato    30.46    NWI  2      
 21 Shiv Patel             8 Thomas Sumter           30.59    NWI  1      
 22 Corvin Hamlin          8 Thomas Sumter           30.60    NWI  1      
 23 Landin Householder     7 Town Creek Christian    32.11    NWI  1      
 24 Whitley Boykin         7 Laurence Manning Aca    32.16    NWI  1      
 25 Kameron Bowser         8 Thomas Sumter           36.77    NWI  1      
 26 Cooper Lucas           8 Laurence Manning Aca    40.66    NWI  1      

                 HS Girls 4x400 Meter Relay                 
============================================================
    Team                                          Time   Pts
------------------------------------------------------------
  1 Orangeburg Preparatory A                  4:39.73     10
      1) Joni Mari Holstead    2) Sidney Adicks         
      3) Abby Thackston        4) Campbell Delaney      
  2 Thomas Sumter A                           4:57.70      8
  3 Laurence Manning Academy A                5:17.91      6
      1) Morgan Conklin        2) Maddie McCarron       
      3) Emma Danback          4) Meri Johnson          

                 HS Boys 4x400 Meter Relay                  
============================================================
    Team                                          Time   Pts
------------------------------------------------------------
  1 Orangeburg Preparatory A                  3:58.18     10
      1) Seth Robinson         2) Landon Toole          
      3) Tanner Garrick        4) Christian Rutland     
  2 Thomas Sumter A                           4:32.40      8
  3 Laurence Manning Academy A                4:37.15      6
      1) Brody Secosky         2) Caeden Lucas          
      3) William Buyck         4) Jonathan Griffith     

                       HS Girls Discus Throw                        
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 Anna Katherine Evatt   9 Orangeburg Preparato    89-02   2    10
  2 Charlotte Laird       12 Orangeburg Preparato    70-07   2     8
  3 Elizabeth Williams    11 Orangeburg Preparato    68-02   2     6
  4 Angelina Valdivia      9 Town Creek Christian    66-02   2     4
  5 Pagie Bordnkecher     11 Orangeburg Preparato    65-07   2     2
  6 Lindsay Daniel        11 Thomas Sumter           62-03   2     1
  7 Averi Evans            9 Orangeburg Preparato    59-05   1      
  8 Kaitlyn Best          12 Laurence Manning Aca    58-02   2      
  8 Rebecca Ann Fairey    10 Orangeburg Preparato    58-02   2      
 10 Lara Pugh             11 Orangeburg Preparato    56-11   1      
 11 Ansley Newsome         7 Orangeburg Preparato    55-00   1      
 12 Ella Bell              9 Thomas Sumter           53-05   2      
 13 Libby Gore            11 Thomas Sumter           50-08   1      
 14 Hailey Huggins        12 Laurence Manning Aca    44-11   1      
 15 Abigail Lefevre        9 Thomas Sumter           44-04   1      
 16 Bianca Patel           7 Orangeburg Preparato    36-06   1      
 17 Naomi Poling           7 Town Creek Christian    35-06   1      
 18 Carley Fairey          7 Orangeburg Preparato    35-01   1      

                        HS Boys Discus Throw                        
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 Jarrett Poole         12 Laurence Manning Aca   106-06   2    10
  2 Nick Shafer           12 Orangeburg Preparato   103-00   2     8
  3 Noland Boney          12 Orangeburg Preparato   100-09   2     6
  4 Chase Williams        12 Orangeburg Preparato    99-04   2     4
  5 Scott Cooper          11 Orangeburg Preparato    91-07   2     2
  6 Ben Avent             11 Town Creek Christian    78-08   2     1
  7 Ja'vion Lammie         9 Thomas Sumter           71-04   1      
  8 Chase Cato            12 Thomas Sumter           58-03   1      
  9 Thomas Kemp            9 Orangeburg Preparato    50-04   2      
 10 Gavin Smith            9 Orangeburg Preparato    46-07   1      
 11 Vishesh Paul           9 Town Creek Christian    42-09   2      
 12 Landin Householder     7 Town Creek Christian    32-04   1      

                         HS Girls Shot Put                          
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 Anna Katherine Evatt   9 Orangeburg Preparato 34-09.00   2    10
  2 Charlotte Laird       12 Orangeburg Preparato 28-07.00   2     8
  3 Angelina Valdivia      9 Town Creek Christian 26-02.00   2     6
  4 Kaitlyn Best          12 Laurence Manning Aca 25-09.00   2     4
  5 Lindsay Daniel        11 Thomas Sumter        25-06.00   2     2
  6 Pagie Bordnkecher     11 Orangeburg Preparato 24-04.00   2     1
  6 Elizabeth Williams    11 Orangeburg Preparato 24-04.00   2      
  8 Hailey Huggins        12 Laurence Manning Aca 24-03.00   2      
  9 Averi Evans            9 Orangeburg Preparato 23-03.00   2      
 10 Rebecca Ann Fairey    10 Orangeburg Preparato 22-09.00   2      
 11 Libby Gore            11 Thomas Sumter        21-02.00   1      
 12 Ansley Newsome         7 Orangeburg Preparato 20-00.00   1      
 13 Abby Mims             12 Calhoun Academy      18-10.00   1      
 14 Julia Martin          10 Thomas Sumter        18-02.00   1      
 15 Ella Bell              9 Thomas Sumter        18-01.00   1      
 16 Lara Pugh             11 Orangeburg Preparato 17-11.00   1      
 17 Carley Fairey          7 Orangeburg Preparato 17-01.00   1      
 18 Abigail Lefevre        9 Thomas Sumter        16-06.00   1      
 19 Bianca Patel           7 Orangeburg Preparato 16-05.00   1      
 20 Naomi Poling           7 Town Creek Christian 15-06.00   1      

                          HS Boys Shot Put                          
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 Chase Williams        12 Orangeburg Preparato 42-05.00   2    10
  2 Nick Shafer           12 Orangeburg Preparato 39-01.00   2     8
  3 Jarrett Poole         12 Laurence Manning Aca 38-06.00   2     6
  4 Ja'vion Lammie         9 Thomas Sumter        37-10.00   2     4
  5 Noland Boney          12 Orangeburg Preparato 36-04.00   2     2
  6 Scott Cooper          11 Orangeburg Preparato 35-06.00   2     1
  7 Chase Cato            12 Thomas Sumter        32-03.00   1      
  8 Ben Avent             11 Town Creek Christian 30-00.00   2      
  9 Gavin Smith            9 Orangeburg Preparato 23-10.00   1      
 10 Vishesh Paul           9 Town Creek Christian 23-05.00   2      
 11 Thomas Kemp            9 Orangeburg Preparato 23-04.00   1      
 12 Hunter Fulmer          8 Calhoun Academy      18-03.00   1      
 13 Kameron Bowser         8 Thomas Sumter        16-02.00   1      

                          HS Girls Long Jump                           
=======================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark  Wind   Pts
-----------------------------------------------------------------------
  1 Reese Distelzweig      8 Thomas Sumter        14-05.50    NWI    10
  2 Bari Cuttino           8 Orangeburg Preparato 14-02.00    NWI     8
  3 Abby Thackston        12 Orangeburg Preparato 14-00.00    NWI     6
  4 Ava Teeters            8 Thomas Sumter        13-05.00    NWI     4
  5 Aamani Jones          11 Gray Collegiate      13-00.00    NWI     2
  6 Hannah Burnside        8 Thomas Sumter        12-10.50    NWI     1
  7 Lindsay Daniel        11 Thomas Sumter        12-05.00    NWI      
  8 Julia Martin          10 Thomas Sumter        11-05.00    NWI      
  9 Emma Danback          11 Laurence Manning Aca  9-02.00    NWI      

                            HS Boys Long Jump                             
==========================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark  Wind H#   Pts
--------------------------------------------------------------------------
  1 Chris Rhone           12 Gray Collegiate      18-08.50    NWI  3    10
  2 Matthew Hawkins       11 Thomas Sumter        17-02.50    NWI  3     8
  3 Russell Burnside      12 Thomas Sumter        17-01.00    NWI  3     6
  4 Layton Kennison        8 Thomas Sumter        16-10.00    NWI  2     4
  5 Philip Carino         12 Thomas Sumter        16-03.00    NWI  3     2
  6 Porter Barrineau       8 Thomas Sumter        15-09.00    NWI  2     1
  7 Dylan Bagwell          8 Thomas Sumter        15-06.50    NWI  2      
  8 Spencer Jordan         9 Gray Collegiate      15-06.00    NWI  3      
  9 Jarrett Poole         12 Laurence Manning Aca 15-05.50    NWI  2      
 10 Seth Robinson         11 Orangeburg Preparato 14-11.00    NWI  2      
 11 Aiden Ratcliff        11 Gray Collegiate      14-10.00    NWI  3      
 12 Jake Marshall          9 Thomas Sumter        13-08.00    NWI  1      
 13 Julian Hughes          7 Heathwood Hall       12-09.00    NWI  1      
 14 Ethan Brannon          9 Thomas Sumter        12-06.00    NWI  2      
 15 Davis Hagstette        6 Heathwood Hall       12-04.50    NWI  1      
 16 Caeden Lucas          10 Laurence Manning Aca 12-04.00    NWI  1      
 17 Jackson Monroe         8 Thomas Sumter        11-10.00    NWI  1      
 18 Philip Ervin           6 Heathwood Hall       11-03.00    NWI  1      

                         HS Girls Triple Jump                          
=======================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark  Wind   Pts
-----------------------------------------------------------------------
  1 Campbell Delaney      10 Orangeburg Preparato 28-05.00    NWI    10

                          HS Boys Triple Jump                          
=======================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark  Wind   Pts
-----------------------------------------------------------------------
  1 Jarrett Poole         12 Laurence Manning Aca 29-08.00    NWI    10
  2 Matthew Golden         8 Heathwood Hall       26-06.00    NWI     8

                       HS Girls High Jump                        
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Lindsay Daniel        11 Thomas Sumter         4-06.00     10
  2 Joni Mari Holstead    10 Orangeburg Preparato  4-02.00      8

                        HS Boys High Jump                        
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Matthew Hawkins       11 Thomas Sumter         6-00.00     10
  2 Louis Wright          11 Thomas Sumter         5-04.00      8
  3 Christian Rutland     11 Orangeburg Preparato  5-00.00      6
  4 Landon Toole          12 Orangeburg Preparato  4-10.00      4

                       HS Girls Pole Vault                       
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Anna Katherine Evatt   9 Orangeburg Preparato  7-00.00     10
  2 Sarah Elizabeth McLeo 11 Calhoun Academy       6-06.00      8
  3 Morgan Newsome         7 Orangeburg Preparato  5-00.00      6



        High School Girls Team Scores (17 Events Scored)         
==========================================================================
    Team                        Pts    Spr  Dst  Hrd  Rel  Thr  Jmp  Oth 
--------------------------------------------------------------------------
  1 Orangeburg Preparatory      181    27   15   16   30   45   48    0  
  2 Thomas Sumter               147    18   51   20   30    3   25    0  
  3 Calhoun Academy             34      0   10   10    6    0    8    0  
  4 Gray Collegiate             32     30    0    0    0    0    2    0  
  4 Laurence Manning Academy    32     18    4    0    6    4    0    0  
  6 Town Creek Christian Acad   10      0    0    0    0   10    0    0  


         High School Boys Team Scores (14 Events Scored)         
==========================================================================
    Team                        Pts    Spr  Dst  Hrd  Rel  Thr  Jmp  Oth 
--------------------------------------------------------------------------
  1 Thomas Sumter               147    36   32    0   36    4   39    0  
  2 Orangeburg Preparatory      91      0   12    0   28   41   10    0  
  3 Gray Collegiate             65     42   13    0    0    0   10    0  
  4 Laurence Manning Academy    62      8   22    0    6   16   10    0  
  5 Heathwood Hall              26      1   11    0    6    0    8    0  
  6 Town Creek Christian Acad    7      6    0    0    0    1    0    0