AAU Nationals: State Entries, Watch Live on FloTrack

Watch AAU Nationals live with MileSplit Universal | How to watch

State club rankings | High school rankings


  2

Abrianna Parks

07

Greer

SC

28-01.50

10 Year Old

SP

Girls

  7

Abrianna Parks

07

Greer

SC

65-05

10 Year Old

Jav

Girls

 29

Acoya Hunt

02

Anderson

SC

31-10.50

15-16 Year Old

SP

Girls

 31

Acoya Hunt

02

Anderson

SC

100-07.50

15-16 Year Old

Discus

Girls

 32

Addison Berry

02

Seneca

SC

34-04.00

15-16 Year Old

TJ

Girls

 19

Adia Bennon

  00

Greenville

SC

01:06.7

17-18 Year Old

400m Hurdles

Womens

5

Aidyn Wiggins

09

Moore

SC

14.38

8-Under

100m Dash

Boys

1

Aidyn Wiggins

09

Moore

SC

29.08

8-Under

200m Dash

Boys

7

Aidyn Wiggins

09

Moore

SC

01:08.9

8-Under

400m Dash

Boys

 64

Aleah Horn

08

Columbia

SC

15.6

9 Year Old

100m Dash

Girls

 80

Aleah Horn

08

Columbia

SC

33.49

9 Year Old

200m

Girls

 34

Alycia Morrison

09

Greer

SC

06:36.1

8-under

1500m

Girls

 30

Amari Pinckney

08

Columbia

SC

14-02.00

9 Year Old

SP

Girls

 17

Amari Pinckney

08

Columbia

SC

35-08

9 Year Old

Jav

Girls

 26

Amari Pinckney

08

Columbia

SC

203

9 Year Old

Jav

Girls

 36

Amiya Coffey

  10

Lancaster

SC

12-04.50

8-under

SP

Girls

13

Andy Williams

05

Simpsonville

SC

11:18.8

12 Year Old

1500m Race Walk

Boys

104

Angela Brown

  04

Columbia

SC

28.5

13 Year Old

200m Dash

Girls

 24

Anna Brewer

  00

Fort Mill

SC

57.79

17-18 Year Old

400m Dash

Womens

  6

Anna Brewer

  00

Fort Mill

SC

01:03.5

17-18 Year Old

400m Hurdles

Womens

 15

Annika Bissinger

  01

Greenville

SC

02:21.7

15-16 Year Old

800m

Girls

  5

Annika Bissinger

  01

Greenville

SC

04:59.6

15-16 Year Old

1500m

Girls

 32

Asia Gregory

  04

Lyman

SC

27-09.00

13 Year Old

TJ

Girls

 38

Asia Kirkpatrick

  06

Columbia

SC

27.98

11 Year Old

200m Dash

Girls

 28

Asia Kirkpatrick

  06

Columbia

SC

01:03.4

11 Year Old

400m Dash

Girls

 16

Auraeya Brown

04

Simpsonville

SC

28:51.3

13 Year Old

3000m Race Walk

Girls

  7

Autumn Burrell

06

Simpsonville

SC

26.51

11 Year Old

200m Dash

Girls

  2

Autumn Burrell

06

Simpsonville

SC

59.74

11 Year Old

400m Dash

Girls

  3

Ayanna Hunt

  07

Anderson

SC

27-07.50

10 Year Old

SP

Girls

 12

Ayanna Hunt

  07

Anderson

SC

58-08

10 Year Old

Jav

Girls

 63

Azaria Myers

  08

Irmo

SC

03:07.0

9 Year Old

800m

Girls

 36

Azaria Myers

  08

Irmo

SC

06:39.6

9 Year Old

1500m 

Girls

 51

Bailey Moore

  08

Columbia

SC

03:02.1

9 Year Old

800m

Girls

 23

Bailey Moore

  08

Columbia

SC

06:08.3

9 Year Old

1500m 

Girls

32

Braylen Grant

10

Hopkins

SC

15.3

8-Under

100m Dash

Boys

51

Braylen Grant

10

Hopkins

SC

32.63

8-Under

200m Dash

Boys

20

Braylen Grant

10

Hopkins

SC

01:11.2

8-Under

400m Dash

Boys

  7

Bre'Asia Robinson

  04

Greenville

SC

12.47

13 Year Old

100m Dash

Girls

 38

Bre'Asia Robinson

  04

Greenville

SC

26.61

13 Year Old

200m Dash

Girls

 64

Breslyn Colter

09

Boiling Springs

SC

03:24.2

8-under

800m

Girls

 41

Breslyn Colter

09

Boiling Springs

SC

06:54.3

8-under

1500m

Girls

 19

Brett Jones

  07

Johns Island

SC

3-07.25

10 Year Old

HJ

Girls

 11

Brett Jones

  07

Johns Island

SC

23-01.50

10 Year Old

SP

Girls

  3

Brett Jones

  07

Johns Island

SC

84-09

10 Year Old

Jav

Girls

87

Brian Vanskike

01

Columbia

SC

04:52.6

15-16 Year Old

1500m Run

Boys

95

Brian Vanskike

01

Columbia

SC

02:20.0

15-16 Year Old

800m

Boys

 45

Briana Green

  04

Columbia

SC

13.1

13 Year Old

100m Dash

Girls

 85

Briana Green

  04

Columbia

SC

27.67

13 Year Old

200m Dash

Girls

  9

Briana Green

  04

Columbia

SC

16-05.50

13 Year Old

LJ

Girls

59

Caleb Mcfadden

06

Simpsonville

SC

13-01.50

11 Year Old

LJ

Boys

45

Carl Mann Iii

06

Lancaster

SC

13.77

11 Year Old

100m Dash

Boys

37

Carl Mann Iii

06

Lancaster

SC

28.02

11 Year Old

200m Dash

Boys

 77

Caroline Smith

02

Spartanburg

SC

25-09.00

15-16 Year Old

SP

Girls

 61

Caroline Smith

02

Spartanburg

SC

79-09

15-16 Year Old

Discus

Girls

 80

Catherine Demino

  01

Anderson

SC

17.76

15-16 Year Old

100m Hurdles

Girls

 51

Catherine Demino

  01

Anderson

SC

01:10.5

15-16 Year Old

400m Hurdles

Girls

29

Charkeyus Singleton

00

Spartanburg

SC

08:22.0

17-18 Year Old

2000m SC

Mens

 42

Chassidy Wallace

  04

Wellford

SC

32-11

13 Year Old

Jav

Girls

74

Chevelle Anderson

06

Greenville

SC

02:51.6

11 Year Old

800m

Boys

37

Chevelle Anderson

06

Greenville

SC

17.97

11 Year Old

80m Hurdles

Boys

  8

Chiasia Maxwell

07

Columbia

SC

10:07.9

10 Year Old

1500m Race Walk

Girls

39

Chris Brayboy

00

Greer

SC

58.18

17-18 Year Old

400m Hurdles

Mens

7

Chris Rivera

00

Greenville

SC

48-05.00

17-18 Year Old

SP

Mens

61

Christopher Doby

05

Columbia

SC

02:33.3

12 Year Old

800m

Boys

39

Christopher Fuller

05

Columbia

SC

13.14

12 Year Old

100m Dash

Boys

38

Christopher Fuller

05

Columbia

SC

26.67

12 Year Old

200m

Boys

 11

Conner Mccullah

05

Columbia

SC

10:12.5

12 Year Old

1500m Race Walk

Girls

 73

Da'Nariyah Williams

08

North Charleston

SC

32.91

9 Year Old

200m

Girls

 68

Daisha Moore

  04

Lancaster

SC

16-01.50

13 Year Old

SP

Girls

 59

Daisha Moore

  04

Lancaster

SC

31-09

13 Year Old

Discus

Girls

 43

Daisha Moore

  04

Lancaster

SC

25-01

13 Year Old

Jav

Girls

39

Dana Davis

07

Columbia

SC

14.11

10 Year Old

100m Dash

Boys

22

Dana Davis

07

Columbia

SC

13-07.00

10 Year Old

LJ

Boys

52

Danterius Burns

04

Belton

SC

14-10.50

13 Year Old

LJ

Boys

 74

Dasia Goldsmith

04

Greenville

SC

13.45

13 Year Old

100m Dash

Girls

43

Dedriyon Wright

04

Lancaster

SC

67-05

13 Year Old

Jav

Boys

55

Delmadgyai Croft

99

Greenville

SC

11.18

17-18 Year Old

100m Dash

Mens

28

Demyius Blair

08

Lancaster

SC

55-00

9 Year Old

Jav

Boys

27

Demyius Blair

08

Lancaster

SC

19-10.00

9 Year Old

SP

Boys

43

Dequarius Reed

00

Anderson

SC

5-06.75

17-18 Year Old

HJ

Mens

36

Deryon Newsome

04

Columbia

SC

78-04

13 Year Old

Discus

Boys

 70

Destiny Mitchell

  04

Lancaster

SC

12-02.00

13 Year Old

SP

Girls

 44

Destiny Mitchell

  04

Lancaster

SC

24-06.50

13 Year Old

Jav

Girls

 14

Destiny Mitchell

  04

Lancaster

SC

24:56.2

13 Year Old

3000m Race Walk

Girls

11

Devan Crumpton

06

Columbia

SC

13.17

11 Year Old

100m Dash

Boys

15

Devan Crumpton

06

Columbia

SC

26.91

11 Year Old

200m Dash

Boys

63

Dillan West

08

Columbia

SC

15.1

9 Year Old

100m Dash

Boys

40

Dominic Viet

06

Columbia

SC

05:22.1

11 Year Old

1500m

Boys

19

Dominic Viet

06

Columbia

SC

11:22.8

11 Year Old

3000m

Boys

62

Dominic Viet

06

Columbia

SC

02:44.5

11 Year Old

800m

Boys

20

Dominique Gambrell

03

Columbia

SC

5-02.75

14 Year Old

HJ

Boys

11

Dominique Gambrell

03

Columbia

SC

2079

14 Year Old

Pentathlon 

Boys

23

Dominique Gambrell

03

Columbia

SC

36-05.50

14 Year Old

SP

Boys

15

Dorian Palmer

08

Blythewood

SC

14.19

9 Year Old

100m Dash

Boys

24

Dorian Palmer

08

Blythewood

SC

29.46

9 Year Old

200m Dash

Boys

7

Eddie Bradford

03

Greer

SC

5-08.75

14 Year Old

HJ

Boys

65

Ellison Hill

06

Boiling Springs

SC

05:42.9

11 Year Old

1500m

Boys

32

Ellison Hill

06

Boiling Springs

SC

12:05.0

11 Year Old

3000m

Boys

 18

Emma Mills

07

Simpsonville

SC

14.11

10 Year Old

100m Dash

Girls

 31

Emma Mills

07

Simpsonville

SC

01:08.0

10 Year Old

400m Dash

Girls

 17

Emori Mitchell

07

Lancaster

SC

11:47.9

10 Year Old

1500m Race Walk

Girls

 45

Erin Black

03

Seneca

SC

15-05.00

14 Year Old

LJ

Girls

 12

Erin Black

03

Seneca

SC

33-03.50

14 Year Old

TJ

Girls

 43

Eseose Okoduwa

03

Columbia

SC

12.94

14 Year Old

100m

Girls

 42

Eseose Okoduwa

03

Columbia

SC

26.34

14 Year Old

200m Dash

Girls

 13

Eseose Okoduwa

03

Columbia

SC

16-07.75

14 Year Old

LJ

Girls

  6

Faith Evans

  05

Simpsonville

SC

12.77

12 Year Old

100m Dash

Girls

  2

Faith Evans

  05

Simpsonville

SC

25.63

12 Year Old

200m Dash

Girls

72

Fredrick Sargent

03

Columbia

SC

57.24

14 Year Old

400m Dash

Boys

28

Fredrick Sargent

03

Columbia

SC

02:14.1

14 Year Old

800m

Boys

33

Griffin Larue

09

North Charleston

SC

05:59.0

8-Under

1500m

Boys

44

Griffin Larue

09

North Charleston

SC

02:53.8

8-Under

800m

Boys

7

Isaiah Bradley

09

Anderson

SC

11-09.00

8-Under

LJ

Boys

3

Isaiah Ellis

99

Spartanburg

SC

14.27

17-18 Year Old

110m Hurdles

Mens

43

Isaiah Washington

99

Spartanburg

SC

49.91

17-18 Year Old

400m Dash

Mens

18

Isaiah Washington

99

Spartanburg

SC

01:58.6

17-18 Year Old

800m

Mens

 67

Iyannah Newsom

05

Columbia

SC

01:05.7

12 Year Old

400m Dash

Girls

 27

Ja'Sha Abercrombie

07

Mauldin

SC

20-03.00

10 Year Old

SP

Girls

42

Ja'Veon Lagroon

08

Greenwood

SC

46-09

9 Year Old

Jav

Boys

3

Ja'Veon Lagroon

08

Greenwood

SC

11:25.7

9 Year Old

Race Walk

Boys

13

Ja'Veon Lagroon

08

Greenwood

SC

351

9 Year Old

Triathlon

Boys

45

Jackson Hoskyns

00

Spartanburg

SC

99-10

17-18 Year Old

Discus

Mens

35

Jacob Wright

09

Columbia

SC

06:00.4

8-Under

1500m

Boys

68

Jacob Wright

09

Columbia

SC

03:03.4

8-Under

800m

Boys

58

Jacob Wright

09

Columbia

SC

9-07.50

8-Under

LJ

Boys

8

Jacobi Fuller

09

Wellford

SC

67-03

8-Under

Jav

Boys

2

Jacobi Fuller

09

Wellford

SC

27-11.50

8-Under

SP

Boys

10

Jacoby Craig

07

Greenville

SC

13.42

10 Year Old

100m Dash

Boys

16

Jacoby Craig

07

Greenville

SC

27.95

10 Year Old

200m Dash

Boys

66

Jaden Alexander

07

Lancaster

SC

02:49.4

10 Year Old

800m

Boys

8

Jaden Jenkins

01

Moore

SC

15.13

15-16 Year Old

110m Hurdles

Boys

34

Jaden Jenkins

01

Moore

SC

5-06.75

15-16 Year Old

HJ

Boys

56

Jaden Jenkins

01

Moore

SC

19-04.50

15-16 Year Old

LJ

Boys

12

Jaleel Alexander

05

Lancaster

SC

11:17.0

12 Year Old

1500m Race Walk

Boys

39

Jalen Crumpton

03

Columbia

SC

24.07

14 Year Old

200m Dash

Boys

31

Jamarcus Matress

00

Anderson

SC

11

17-18 Year Old

100m Dash

Mens

42

Jamarcus Matress

00

Anderson

SC

22.26

17-18 Year Old

200m Dash

Mens

 73

Jamaya Brown

  07

Columbia

SC

15.15

10 Year Old

100m Dash

Girls

 75

Jamaya Brown

  07

Columbia

SC

31.23

10 Year Old

200m Dash

Girls

 44

Janiya Glover

03

Spartanburg

SC

31-06.00

14 Year Old

SP

Girls

 40

Janiya Glover

03

Spartanburg

SC

71-09

14 Year Old

Discus

Girls

 49

Janiya Glover

03

Spartanburg

SC

46-04

14 Year Old

Jav

Girls

31

Jaquan Johnson

05

Columbia

SC

65-02

12 Year Old

Discus

Boys

41

Jaquan Johnson

05

Columbia

SC

68-10

12 Year Old

Jav

Boys

 24

Jarin Pepper

  05

Greenville

SC

02:32.2

12 Year Old

800m

Girls

 42

Jarin Pepper

  05

Greenville

SC

05:36.9

12 Year Old

1500m 

Girls

9

Jayden Mccaster

07

Columbia

SC

4-00.00

10 Year Old

HJ

Boys

2

Jayden Mccaster

07

Columbia

SC

96-08.50

10 Year Old

Jav

Boys

10

Jaylen Yom

06

Summerville

SC

12:30.6

11 Year Old

1500m Race Walk

Boys

 45

Jazmine Gillie

10

Columbia

SC

10-09.00

8-under

SP

Girls

 57

Jazmine Gillie

10

Columbia

SC

21-03

8-under

Jav

Girls

 32

Jazmine Posey

03

Duncan

SC

4-05.00

14 Year Old

HJ

Girls

 11

Jazmine Posey

03

Duncan

SC

33-04.50

14 Year Old

TJ

Girls

62

Jeremiah Tucker

10

Spartanburg

SC

07:13.4

8-Under

1500m

Boys

  3

Jessica Brewer

00

Fort Mill

SC

11-05.75

17-18 Year Old

PV

Womens

 47

Johnaida Eliscar

  00

Columbia

SC

25.46

17-18 Year Old

200m Dash

Womens

  9

Johnaida Eliscar

  00

Columbia

SC

56.9

17-18 Year Old

400m Dash

Womens

 15

Johnaida Eliscar

  00

Columbia

SC

18-00.50

17-18 Year Old

LJ

Womens

41

Johnathon Backstrom

05

Blythewood

SC

15.45

12 Year Old

80m Hurdles

Boys

60

Jordan Chestnut

04

Blythewood

SC

20.83

13 Year Old

100m Hurdles

Boys

 23

Jordan Haywood

99

Greenville

SC

12.29

17-18 Year Old

100m Dash

Womens

 33

Jordan Haywood

99

Greenville

SC

25.15

17-18 Year Old

200m Dash

Womens

  8

Jordan Haywood

99

Greenville

SC

14.69

17-18 Year Old

100m Hurdles

Womens

50

Joshua Fields

99

Anderson

SC

11.17

17-18 Year Old

100m Dash

Mens

80

Joshua Steadman

02

Boiling Springs

SC

04:42.4

15-16 Year Old

1500m Run

Boys

30

Joshua Steadman

02

Boiling Springs

SC

07:54.0

15-16 Year Old

2000m SC

Boys

44

Joshua Steadman

02

Boiling Springs

SC

10:25.7

15-16 Year Old

3000m Run

Boys

55

Josiah Pack

11

Spartanburg

SC

06:32.1

8-Under

1500m

Boys

84

Josiah Pack

11

Spartanburg

SC

03:11.3

8-Under

800m

Boys

16

Julian Newsome

07

Columbia

SC

24-10.00

10 Year Old

SP

Boys

36

Kamden Jones

12

Greenville

SC

15.39

8-Under

100m Dash

Boys

55

Kamden Jones

12

Greenville

SC

32.74

8-Under

200m Dash

Boys

 26

Karson Smith

  09

Elgin

SC

15.54

8-under

100m Dash

Girls

 29

Karson Smith

  09

Elgin

SC

32.06

8-under

200m Dash

Girls

 54

Kayla Lema

03

Greer

SC

17.75

14 Year Old

100m Hurdles

Girls

 21

Kayla Lema

03

Greer

SC

29.83

14 Year Old

200m Hurdles

Girls

22

Kayshun Prince

03

Columbia

SC

11.76

14 Year Old

100m Dash

Boys

30

Kayshun Prince

03

Columbia

SC

23.9

14 Year Old

200m Dash

Boys

15

Ke'Ahjay Shaw

05

Lancaster

SC

12:30.9

12 Year Old

1500m Race Walk

Boys

20

Kendrick Lindsay

99

Simpsonville

SC

14.93

17-18 Year Old

110m Hurdles

Mens

31

Kendrick Lindsay

99

Simpsonville

SC

57.43

17-18 Year Old

400m Hurdles

Mens

 93

Kennedy Rivers

04

Columbia

SC

13.78

13 Year Old

100m Dash

Girls

  5

Kennedy Wright

06

Greer

SC

14.33

11 Year Old

80m Hurdles

Girls

  5

Kennedy Wright

06

Greer

SC

4-03.00

11 Year Old

HJ

Girls

 18

Kennedy Wright

06

Greer

SC

14-00.50

11 Year Old

LJ

Girls

 11

Kennedy Wright

06

Greer

SC

1744

11 Year Old

Pentathlon

Girls

47

Keylan Horn

05

Columbia

SC

13.29

12 Year Old

100m Dash

Boys

54

Keylan Horn

05

Columbia

SC

27.33

12 Year Old

200m

Boys

 73

Kimora Pardlow

08

Greenville

SC

15.96

9 Year Old

100m Dash

Girls

 74

Kimora Pardlow

08

Greenville

SC

01:19.1

9 Year Old

400m

Girls

 90

Kinsley Robinson

  03

Simpsonville

SC

27.39

14 Year Old

200m Dash

Girls

 53

Komiyah Clark

99

Anderson

SC

17

17-18 Year Old

100m Hurdles

Womens

  2

Komiyah Clark

99

Anderson

SC

01:02.4

17-18 Year Old

400m Hurdles

Womens

48

Kristopher Gambrell

99

Columbia

SC

86-10.50

17-18 Year Old

Discus

Mens

42

Kristopher Gambrell

99

Columbia

SC

5-08.00

17-18 Year Old

HJ

Mens

35

Kristopher Gambrell

99

Columbia

SC

98-09

17-18 Year Old

Jav

Mens

 17

Kyndall Mcrae

03

Anderson

SC

37-00.50

14 Year Old

SP

Girls

 27

Kyndall Mcrae

03

Anderson

SC

82-05.50

14 Year Old

Discus

Girls

16

Langston Scott

05

Greenville

SC

80-09

12 Year Old

Discus

Boys

15

Langston Scott

05

Greenville

SC

95-05

12 Year Old

Jav

Boys

30

Langston Scott

05

Greenville

SC

30-01.00

12 Year Old

Shot Put

Boys

 16

Lauren Rush

  07

Columbia

SC

11:47.9

10 Year Old

1500m Race Walk

Girls

 14

Layla Rush

07

Columbia

SC

10:59.9

10 Year Old

1500m Race Walk

Girls

44

Liam Novak

08

Simpsonville

SC

02:51.7

9 Year Old

800m

Boys

 14

Logan Gray

03

Spartanburg

SC

37-05.50

14 Year Old

SP

Girls

  4

Logan Gray

03

Spartanburg

SC

113-08.50

14 Year Old

Discus

Girls

 46

Logan Gray

03

Spartanburg

SC

52-00

14 Year Old

Jav

Girls

 49

Logan Wells

  08

Columbia

SC

07:08.7

9 Year Old

1500m 

Girls

  7

Logan Wells

  08

Columbia

SC

12:22.4

9 Year Old

1500m Race Walk

Girls

 36

London Brooks

08

Hopkins

SC

01:13.7

9 Year Old

400m

Girls

 42

London Brooks

08

Hopkins

SC

10-09.00

9 Year Old

LJ

Girls

32

London Staggs

06

Spartanburg

SC

13-10.00

11 Year Old

LJ

Boys

 22

Lorelei Larue

06

North Charleston

SC

11:39.0

11 Year Old

1500m Race Walk

Girls

 38

Mackenzie Littlejohn

07

Spartanburg

SC

01:08.7

10 Year Old

400m Dash

Girls

 75

Mackenzie Littlejohn

07

Spartanburg

SC

02:59.4

10 Year Old

800m

Girls

 62

Mackenzie Littlejohn

07

Spartanburg

SC

06:32.7

10 Year Old

1500m

Girls

 74

Maddison Martin

09

Spartanburg

SC

03:31.0

8-under

800m

Girls

 49

Maddison Martin

09

Spartanburg

SC

07:18.5

8-under

1500m

Girls

 55

Madeline Rawls

03

Simpsonville

SC

17.91

14 Year Old

100m Hurdles

Girls

 70

Madeline Rawls

03

Simpsonville

SC

32.29

14 Year Old

200m Hurdles

Girls

 87

Makaylin Viet

07

Columbia

SC

03:08.2

10 Year Old

800m

Girls

 50

Makaylin Viet

07

Columbia

SC

06:06.9

10 Year Old

1500m

Girls

 30

Mekayla Brown

99

Elgin

SC

4-09.00

17-18 Year Old

HJ

Womens

 28

Mi'Angel Geter

08

Spartanburg

SC

14-05.50

9 Year Old

SP

Girls

 38

Mi'Angel Geter

08

Spartanburg

SC

23-07

9 Year Old

Jav

Girls

55

Micah Stevens

02

Columbia

SC

10:38.0

15-16 Year Old

3000m Run

Boys

26

Mike Liscomb

00

Spartanburg

SC

08:21.0

17-18 Year Old

2000m SC

Mens

68

Mike Liscomb

00

Spartanburg

SC

02:06.2

17-18 Year Old

800m

Mens

 32

Mikenzie Young-Mullins

  00

Duncan

SC

15.72

17-18 Year Old

100m Hurdles

Womens

 26

Mikenzie Young-Mullins

  00

Duncan

SC

01:07.3

17-18 Year Old

400m Hurdles

Womens

 18

Mikenzie Young-Mullins

  00

Duncan

SC

17-09.50

17-18 Year Old

LJ

Womens

 14

Mikenzie Young-Mullins

  00

Duncan

SC

35-10.50

17-18 Year Old

TJ

Womens

 17

Mikenzie Young-Mullins

  00

Duncan

SC

3569

17-18 Year Old

Hepthalon

Womens

4

Miquel Dingle

05

Greer

SC

13.11

12 Year Old

80m Hurdles

Boys

1

Miquel Dingle

05

Greer

SC

2314

12 Year Old

Pentathlon 

Boys

 39

Mira Tosh

08

Columbia

SC

06:47.3

9 Year Old

1500m 

Girls

24

Myles Bradley

09

Simpsonville

SC

10-09.00

8-Under

LJ

Boys

 17

Nance-Marie Bradley

07

Simpsonville

SC

749

10 Year Old

Triathlon

Girls

4

Nehemiah Beasley

08

Duncan

SC

3-07.25

9 Year Old

HJ

Boys

45

Nicholas Timbrook

08

Columbia

SC

05:59.5

9 Year Old

1500m

Boys

50

Nicholas Timbrook

08

Columbia

SC

02:54.5

9 Year Old

800m

Boys

9

Nicholas Timbrook

08

Columbia

SC

23-04.00

9 Year Old

SP

Boys

14

Nicholas Timbrook

08

Columbia

SC

345

9 Year Old

Triathlon

Boys

10

Nygel Moore

03

Lancaster

SC

136-00

14 Year Old

Discus

Boys

8

O'Mious Boulware

99

Lancaster

SC

30:14.3

17-18 Year Old

3000m Race Walk

Mens

8

O'Mious Boulware

99

Lancaster

SC

30:14.3

17-18 Year Old

3000m Race Walk

Mens

80

Peyton Colter

06

Boiling Springs

SC

06:27.4

11 Year Old

1500m

Boys

47

Peyton Colter

06

Boiling Springs

SC

13:38.1

11 Year Old

3000m

Boys

 13

Peyton Hightower

  09

Columbia

SC

15.24

8-under

100m Dash

Girls

 25

Peyton Hightower

  09

Columbia

SC

31.77

8-under

200m Dash

Girls

 76

Pheijana Burnside

  03

Greenville

SC

13.24

14 Year Old

100m

Girls

 81

Pheijana Burnside

  03

Greenville

SC

27.17

14 Year Old

200m Dash

Girls

7

Quavian White

00

Greenville

SC

14.4

17-18 Year Old

110m Hurdles

Mens

22

Quency Grant

07

Hopkins

SC

01:04.8

10 Year Old

400m Dash

Boys

32

Quency Grant

07

Hopkins

SC

02:38.4

10 Year Old

800m

Boys

 61

Raelyn Watson

06

Rock Hill

SC

14.14

11 Year Old

100m Dash

Girls

 57

Reese Tennison

07

Columbia

SC

02:53.3

10 Year Old

800m

Girls

 35

Reese Tennison

07

Columbia

SC

05:54.5

10 Year Old

1500m

Girls

  2

Riley Vaughn

  08

Spartanburg

SC

20-11.50

9 Year Old

SP

Girls

  3

Riley Vaughn

  08

Spartanburg

SC

50-00

9 Year Old

Jav

Girls

8

Ronald Fuller

99

Hopkins

SC

10.75

17-18 Year Old

100m Dash

Mens

4

Ronald Fuller

99

Hopkins

SC

21.16

17-18 Year Old

200m Dash

Mens

77

Ronte Faunteroy

08

Taylors

SC

03:08.5

9 Year Old

800m

Boys

45

Royal Foster

02

Anderson

SC

38-02.00

15-16 Year Old

TJ

Boys

53

Ryan Ellis

07

Anderson

SC

12-02.00

10 Year Old

LJ

Boys

3

Ryan Vaughn...Jr

07

Spartanburg

SC

93-01

10 Year Old

Jav

Boys

56

Ryan Vaughn...Jr

07

Spartanburg

SC

11-09.50

10 Year Old

LJ

Boys

27

Ryan Vaughn...Jr

07

Spartanburg

SC

22-03.50

10 Year Old

SP

Boys

 41

Samya Williams

04

Columbia

SC

35-09

13 Year Old

Jav

Girls

 48

Saniya Williams

10

Columbia

SC

10-03.50

8-under

SP

Girls

4

Saxon Brown

04

Mauldin

SC

04:37.8

13 Year Old

1500m Run

Boys

4

Saxon Brown

04

Mauldin

SC

02:09.2

13 Year Old

800m Run

Boys

 96

Serena Newby

  05

Columbia

SC

14.76

12 Year Old

100m Dash

Girls

 50

Serena Newby

  05

Columbia

SC

17.66

12 Year Old

80m Hurdles

Girls

 17

Serena Newby

  05

Columbia

SC

4-02.00

12 Year Old

HJ

Girls

 19

Shakaiya Bradford

  99

Greer

SC

4-11.00

17-18 Year Old

HJ

Womens

 14

Shakaiya Bradford

  99

Greer

SC

37-02.50

17-18 Year Old

SP

Womens

  9

Shakaiya Bradford

  99

Greer

SC

3872

17-18 Year Old

Hepthalon

Womens

 17

Sharonda Priester

  05

Taylors

SC

14.4

12 Year Old

80m Hurdles

Girls

 16

Sharonda Priester

  05

Taylors

SC

4-03.00

12 Year Old

HJ

Girls

  8

Sharonda Priester

  05

Taylors

SC

2196

12 Year Old

Pentathlon

Girls

 19

Shawndra Coleman

  00

Greenville

SC

35-02.00

17-18 Year Old

TJ

Womens

 34

Skyler Jones

  08

Greenville

SC

15.09

9 Year Old

100m Dash

Girls

 47

Skyler Jones

  08

Greenville

SC

31.66

9 Year Old

200m

Girls

43

Stefan Appold

04

Columbia

SC

11:40.9

13 Year Old

3000m Run

Boys

 50

Taniya Richardson

  00

Greenville

SC

16.81

17-18 Year Old

100m Hurdles

Womens

 35

Tariney Pepper

01

Greenville

SC

12.45

15-16 Year Old

100m Dash

Girls

 22

Tariney Pepper

01

Greenville

SC

25.02

15-16 Year Old

200m Dash

Girls

 13

Tatyana Johnson

05

Columbia

SC

13.02

12 Year Old

100m Dash

Girls

 22

Tatyana Johnson

05

Columbia

SC

27.05

12 Year Old

200m Dash

Girls

 63

Tatyana Johnson

05

Columbia

SC

01:05.5

12 Year Old

400m Dash

Girls

5

Taylor Boyles

01

Easley

SC

12-05.50

15-16 Year Old

PV

Boys

11

Taylor Fox

02

Easley

SC

10-05.75

15-16 Year Old

PV

Boys

  6

Taylor Robinson

01

Anderson

SC

14.79

15-16 Year Old

100m Hurdles

Girls

  7

Taylor Robinson

01

Anderson

SC

01:05.1

15-16 Year Old

400m Hurdles

Girls

 68

Taymar Smith

  03

Greer

SC

02:39.6

14 Year Old

800m

Girls

 41

Tionne Mckenzie

07

Greenville

SC

14.53

10 Year Old

100m Dash

Girls

 58

Tionne Mckenzie

07

Greenville

SC

30.53

10 Year Old

200m Dash

Girls

51

Tommy Signars

04

Columbia

SC

12.67

13 Year Old

100m Dash

Boys

58

Tommy Signars

04

Columbia

SC

25.76

13 Year Old

200m Dash

Boys

73

Tommy Signars

04

Columbia

SC

01:01.1

13 Year Old

400m Dash

Boys

 65

Tongelayah Lagroon

03

Greenwood

SC

32

14 Year Old

200m Hurdles

Girls

 39

Tongelayah Lagroon

03

Greenwood

SC

57-10.50

14 Year Old

Jav

Girls

 50

Trinity Cureton

06

Lancaster

SC

12-09.00

11 Year Old

LJ

Girls

 35

Tyanna Dingle

00

Greer

SC

101-06

17-18 Year Old

Discus

Womens

 46

Tyanna Dingle

00

Greer

SC

60-02

17-18 Year Old

Jav

Womens

 60

Tyanna Glover

06

Spartanburg

SC

16-00.00

11 Year Old

SP

Girls

 41

Tyanna Glover

06

Spartanburg

SC

34-00.50

11 Year Old

Discus

Girls

10

Tydarius Floyd

98

Greenwood

SC

48.63

17-18 Year Old

400m Dash

Mens

6

Tyler Graves

01

Columbia

SC

15

15-16 Year Old

110m Hurdles

Boys

7

Tyler Graves

01

Columbia

SC

56.9

15-16 Year Old

400m Hurdles

Boys

53

Tyler Webber

99

Columbia

SC

11.18

17-18 Year Old

100m Dash

Mens

25

Tyler Webber

99

Columbia

SC

21-09.00

17-18 Year Old

LJ

Mens

34

Tyler Willis

01

Greer

SC

01:01.0

15-16 Year Old

400m Hurdles

Boys

16

Tyndle Antley

08

Greer

SC

05:33.5

9 Year Old

1500m

Boys

31

Tyndle Antley

08

Greer

SC

02:47.0

9 Year Old

800m

Boys

 48

Tytiuna Alexander

  00

Lancaster

SC

31-05.00

17-18 Year Old

TJ

Womens

  7

Tytiuna Alexander

  00

Lancaster

SC

24:54.8

17-18 Year Old

3000m Race Walk

Womens

22

Warren Evans

99

Greenwood

SC

4230

17-18 Year Old

Decathlon

Mens

36

Will Smith Ii

06

Elgin

SC

13.61

11 Year Old

100m Dash

Boys

39

Will Smith Ii

06

Elgin

SC

28.04

11 Year Old

200m Dash

Boys

35

Zachary Wright

06

Columbia

SC

13.58

11 Year Old

100m Dash

Boys

61

Zachary Wright

06

Columbia

SC

28.64

11 Year Old

200m Dash

Boys

17

Zachary Wright

06

Columbia

SC

15.92

11 Year Old

80m Hurdles

Boys

12

Zachary Wright

06

Columbia

SC

1409

11 Year Old

Pentathlon

Boys

  8

Zahria Jones

  03

Fountain Inn

SC

12.31

14 Year Old

100m

Girls

  7

Zahria Jones

  03

Fountain Inn

SC

25.09

14 Year Old

200m Dash

Girls

 19

Zahria Jones

  03

Fountain Inn

SC

58.86

14 Year Old

400m

Girls

  3

Zariere Dumas

02

Fountain Inn

SC

11.96

15-16 Year Old

100m Dash

Girls

  4

Zariere Dumas

02

Fountain Inn

SC

24.08

15-16 Year Old

200m Dash

Girls

  3

Zariere Dumas

02

Fountain Inn

SC

55.58

15-16 Year Old

400m Dash

Girls

 48

Zenobia Hall

  07

Spartanburg

SC

11-07.00

10 Year Old

LJ

Girls

 55

Zykirah Forward

09

Greenville

SC

01:19.1

8-under

400m Dash

Girls


Comments