Complete results

8&U Boys 100 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Antonio Blair            7 8 Team Blaze                    15.76        
  2  Robert Demps V             8 Florence Track                16.05        
  3  Asyah Sutton             7 8 Bull City Express             16.32        
  4  Jaylen Williams          7 8 A Touch of Speed              16.44        
  5  Jayceon Gates            7 8 A Touch of Speed              16.53        
  6  Tysis Williams           7 8 Lexington County Wildcats     16.61        
  7  Shawn Matheson           7 8 Mt. Pleasant Track Club       16.76        
  8  Benjamin Smith           7 8 Soaring Eagles Track Club     16.77        
  9  Jace Dennis                7 The Storm Track Club          17.19        
 10  Elijah Mitchell            8 The Storm Track Club          17.34        
 11  Landen Poteat            7 8 Bull City Express             17.67        
 12  Kyle Boles                 1 City of Charleston Swamp         18        
 13  Bryson Edmond            7 8 Lexington County Wildcats     18.05        
 14  Phinehas Clark             1 City of Charleston Swamp      18.23        
 15  Peyton Thomas            7 8 Lexington County Wildcats     19.62        
 16  Anthony Broadway         7 8 Bull City Express             19.88        
 17  Nicholas Milliron        7 8 Mt. Pleasant Track Club       20.15        
 18  Blake Milliron           7 8 Mt. Pleasant Track Club       20.69        
 19  Eli Vana                 7 8 Mt. Pleasant Track Club       20.72        
 20  Holden Perry               1 City of Charleston Swamp      20.78        
 21  Myron Drayton              8 St. Andrews Parks and Pla     20.96        
 22  Caleb Milliron           7 8 Mt. Pleasant Track Club       21.01        
 23  Antonio Washington         6 Florence Track                21.75        
 24  Finbar Groeber             7 St. Andrews Parks and Pla     22.33        
 25  Junior Dawkins            6U Mt. Pleasant Track Club       22.68        
 26  Camren Jacobs              6 Florence Track                22.93        
 27  Keegan Wolff             7 8 Mt. Pleasant Track Club       23.12        
 28  LeCre St. Germain         6U Mt. Pleasant Track Club       26.72        


9-10 Boys 100 Meters 10
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Cueston Parks            9 1 Bull City Express             14.55        
  2  Jayden Lott              9 1 Bull City Express             14.82        
  3  Christopher Howell Jr Jr.9 1 Bull City Express             14.87        
  4  Joseph Randolph          9 1 Mt. Pleasant Track Club       14.93        
  5  Noble Beasley            9 1 Bull City Express             15.54        
  6  Joshua Holmes              9 The Storm Track Club          15.63        
  7  Dedrick Hannah           9 1 Lexington County Wildcats     15.72        
  8  Adrian Phan              9 1 Mt. Pleasant Track Club       16.07        
  9  Montae Arnold              9 Beach Striders Track Club     16.29        
 10  Parker Key                10 The Storm Track Club          16.43        
 11  Clyde Wynn                 1 City of Charleston Swamp      16.59        
 12  Reid Docteur             9 1 The Storm Track Club          16.61        
 13  Benjamin George          9 1 Mt. Pleasant Track Club        16.7        
 14  Jayden Murph             9 1 The Storm Track Club          16.97        
 15  Alex Bartlett             10 St. Andrews Parks and Pla     16.98        
 16  Carter Davis              10 The Storm Track Club          17.01        
 17  Julien Marquina-Welch    9 1 Florence Track                17.21        
 18  Kerek Williams Jr.         1 City of Charleston Swamp      17.32        
 19  Anthony Yager            9 1 Mt. Pleasant Track Club        17.6        
 20  Jackson Aiken              3                               17.82        
 21  Walker Lucas             9 1 Mt. Pleasant Track Club          18        
 22  Dominic Quinones         9 1 Club StarTrack                18.33        
 23  Jacob Robinson            10 Florence Track                18.43        
 24  Grafton Wolff            9 1 Mt. Pleasant Track Club       19.55        
 25  Rakeam Eley Jr.          9 1 Bull City Express             19.69        
 26  Declan Middleswarth      9 1 Cape Fear Flyers              20.28        
 27  Isaac Hoke                 1 City of Charleston Swamp       23.3        
 28  Alan Neumann               1 City of Charleston Swamp       25.3        


11-12 Boys 100 Meters 12
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Cameron James            13  Florence Track                13.33        
  2  Andrew Miller            11  Florence Track                13.36        
  3  Christopher Counts        12 St. Andrews Parks and Pla     13.36        
  4  Jake Fulcher             11  The Storm Track Club          13.51        
  5  Raphael Puiu               5                               13.63        
  6  Jameson Matsik           11  Mt. Pleasant Track Club       13.81        
  7  Jastin Ikard             11  Bull City Express             13.81        
  8  Jahmari Malone             5                               13.84        
  9  Colin Price              11  Mt. Pleasant Track Club       14.29        
 10  Jonathan Carter          11  Florence Track                14.47        
 11  Nicholas Ramirez         11  Mt. Pleasant Track Club       14.59        
 12  Levi Lynch                12 St. Andrews Parks and Pla      14.6        
 13  Darian Valentine         11  Team Blaze                    14.65        
 14  Aaron Jordan              11 The Storm Track Club          14.81        
 15  Thomas Beasley           11  Mt. Pleasant Track Club       15.12        
 16  Darren Wilson            11  Club StarTrack                15.37        
 17  Connor Jackson           11  Mt. Pleasant Track Club       15.39        
 18  Antonio Jeter            11  Team Blaze                    15.47        
 19  Rinari Innis              12 Florence Track                15.65        
 20  Aiden Lauer               12 St. Andrews Parks and Pla     15.74        
 21  Grayson Boles              1 City of Charleston Swamp      16.12        
 22  Kyzer Felder             11  Lexington County Wildcats     16.18        
 23  Jonah Foushee            11  Mt. Pleasant Track Club        16.6        
 24  Samuel Mayer             11  Mt. Pleasant Track Club       17.01        
 25  Christian Chisolm        11  Lexington County Wildcats     18.13        
 26  Logan Tomlins              1 City of Charleston Swamp      18.39        


13-14 Boys 100 Meters 14
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Addison Jordan               The Storm Track Club          13.26        
  2  Connor Wengerd           13  Palmetto Track & Field        14.07        
  3  William Webb             13  Team Blaze                     14.1        
  4  Jax Cheney               13  Cape Fear Flyers              14.19        
  5  Riley White              13  Mt. Pleasant Track Club       14.26        
  6  Tyler Grant                  Florence Track                14.86        
  7  Erick Morales            13  Myrtle Beach Track & Fiel     15.37        
  8  Ayden Robinson               Florence Track                 15.9        
  9  Sean Groeber                 St. Andrews Parks and Pla     16.13        
 10  Rodney Montgomery        13  Palmetto Track & Field        18.38        


15-16 Boys 100 Meters 16
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Tareeq Brewer            15  Bull City Express             11.96        
  2  Mikell Simpson           15  Soaring Eagles Track Club      12.4        
  3  Jason Wan                15  Mt. Pleasant Track Club       12.55        
  4  Aidan Heffernan          15  Myrtle Beach Track & Fiel     13.07        
  5  Joshua Anderson          15  Mt. Pleasant Track Club       13.28        
  6  Rowan Pennell            15  Mt. Pleasant Track Club       13.39        
  7  Nicholas Wengerd         15  Palmetto Track & Field        13.48        
  8  Chalmers Ballard         15  Mt. Pleasant Track Club       13.78        
  9  John Connelly            15  Mt. Pleasant Track Club       14.53        


17-18 Boys 100 Meters 18
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Rashawn Simon Jr         17  Port City Track Club          11.66        
  2  Christan James           17  Florence Track                11.95        
  3  Spencer Evans             11                               12.05        
  4  Johnny Felder IV         19+ A Touch of Speed              12.25        
  5  Elijah McWhite               Florence Track                13.07        


8&U Boys 200 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Antonio Blair            7 8 Team Blaze                    34.11        
  2  Jayceon Gates            7 8 A Touch of Speed              34.51        
  3  Asyah Sutton             7 8 Bull City Express             34.53        
  4  Robert Demps V             8 Florence Track                35.58        
  5  Jaylen Williams          7 8 A Touch of Speed              35.58        
  6  Benjamin Smith           7 8 Soaring Eagles Track Club     37.31        
  7  Kinsler Felder           7 8 Lexington County Wildcats     37.37        
  8  Elijah Mitchell            8 The Storm Track Club          37.99        
  9  Landen Poteat            7 8 Bull City Express             38.46        
 10  Bryson Edmond            7 8 Lexington County Wildcats     39.28        
 11  Smith Aiken              7 8 Mt. Pleasant Track Club       40.16        
 12  Isaiah Stewart           7 8 Florence Track                40.57        
 13  Nicholas Milliron        7 8 Mt. Pleasant Track Club       42.58        
 14  Evaniel Lopez              1 City of Charleston Swamp      43.13        
 15  Peyton Thomas            7 8 Lexington County Wildcats     43.45        
 16  Blake Milliron           7 8 Mt. Pleasant Track Club       44.18        
 17  William Angle            7 8 Mt. Pleasant Track Club       44.48        
 18  Anthony Broadway         7 8 Bull City Express             44.65        
 19  Brigg Muzzy                1 City of Charleston Swamp      45.41        
 20  Caleb Milliron           7 8 Mt. Pleasant Track Club       45.58        
 21  Myron Drayton              8 St. Andrews Parks and Pla      45.8        
 22  Holden Perry               1 City of Charleston Swamp      47.43        
 23  Odin Bladholm            7 8 Mt. Pleasant Track Club       48.89        
 24  Camren Jacobs              6 Florence Track                49.98        
 25  Sullivan Whichard        7 8 Mt. Pleasant Track Club       51.11        
 26  Garrett Roberts          7 8 St. Andrews Parks and Pla     52.54        
 27  Noble Eaddy              7 8 Myrtle Beach Track & Fiel     53.34        
 28  Gabriel Paz              7 8 Mt. Pleasant Track Club       53.57        
 29  Keegan Wolff             7 8 Mt. Pleasant Track Club       54.44        


9-10 Boys 200 Meters 10
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Cueston Parks            9 1 Bull City Express              30.7        
  2  Jayden Lott              9 1 Bull City Express             30.94        
  3  Andrew Sargent           9 1 Team Blaze                    31.96        
  4  Joseph Randolph          9 1 Mt. Pleasant Track Club       31.98        
  5  Dedrick Hannah           9 1 Lexington County Wildcats     32.25        
  6  Aiden Meibers            9 1 Mt. Pleasant Track Club       32.29        
  7  Kaleb Stubbs             9 1 Port City Track Club          33.61        
  8  Caison Davis             9 1 Port City Track Club          33.99        
  9  Evan Whichard            9 1 Mt. Pleasant Track Club       34.67        
 10  Adrian Phan              9 1 Mt. Pleasant Track Club       34.73        
 11  Montae Arnold              9 Beach Striders Track Club     35.55        
 12  Jayden Murph             9 1 The Storm Track Club           36.3        
 13  Andrew Amani             9 1 Mt. Pleasant Track Club       36.95        
 14  Anthony Dyer-Brumm       9 1 Cape Fear Flyers              37.11        
 15  William Beasley          9 1 Mt. Pleasant Track Club       37.93        
 16  Mason Dudley              10 Florence Track                37.99        
 17  Samuel George            9 1 Mt. Pleasant Track Club       38.04        
 18  Mason Edmond-Oree        9 1 Lexington County Wildcats     38.12        
 19  Sterling Shaw            9 1 Mt. Pleasant Track Club       38.27        
 20  Hudson Paulus              1 City of Charleston Swamp      39.02        
 21  Antonius Greene          9 1 Lexington County Wildcats      39.3        
 22  Dominic Quinones         9 1 Club StarTrack                39.86        
 23  Jacob Robinson            10 Florence Track                39.98        
 24  Kerek Williams Jr.         1 City of Charleston Swamp      40.33        
 25  Logan Riser              9 1 The Storm Track Club          42.28        
 26  Grafton Wolff            9 1 Mt. Pleasant Track Club       47.54        
 27  Alan Neumann               1 City of Charleston Swamp      47.61        
 28  Mason Milliron           9 1 Mt. Pleasant Track Club       48.72        
 29  Isaac Hoke                 1 City of Charleston Swamp      53.81        


11-12 Boys 200 Meters 12
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Jake Fulcher             11  The Storm Track Club          27.79        
  2  Cameron Foust            11  Lexington County Wildcats     28.05        
  3  Raphael Puiu               5                               28.45        
  4  Nehemiah Marshall        11  Team Blaze                    28.47        
  5  Jamar Brumm              11  Cape Fear Flyers              28.64        
  6  Jahmari Malone             5                               29.34        
  7  Jastin Ikard             11  Bull City Express             29.46        
  8  Colin Price              11  Mt. Pleasant Track Club       29.96        
  9  Jameson Matsik           11  Mt. Pleasant Track Club       30.36        
 10  Jonathan Carter          11  Florence Track                30.95        
 11  Nazir Murray             11  A Touch of Speed              30.97        
 12  Nazir Brown              11  Bull City Express              31.1        
 13  Jayden Tart               12 Team Blaze                    31.79        
 14  Aaron Jordan              11 The Storm Track Club          31.84        
 15  Darian Valentine         11  Team Blaze                    32.11        
 16  Kevin Holmes              11 The Storm Track Club          32.12        
 17  Antonio Jeter            11  Team Blaze                    32.12        
 18  Michael McLester         11  Mt. Pleasant Track Club       32.23        
 19  Thomas Beasley           11  Mt. Pleasant Track Club       33.07        
 20  Noah Sampson               1 City of Charleston Swamp      33.43        
 21  Darren Wilson            11  Club StarTrack                33.47        
 22  Waylon Webb              11  Team Blaze                    34.29        
 23  Grayson Boles              1 City of Charleston Swamp      34.78        
 24  Roman Marrero            11  Mt. Pleasant Track Club        35.1        
 25  Grayson Wease            11  Mt. Pleasant Track Club       35.24        
 26  Jalen Ennett             11  Cape Fear Flyers              35.36        
 27  Jonah Foushee            11  Mt. Pleasant Track Club       35.41        
 28  John Cooper              11  Mt. Pleasant Track Club       35.82        
 29  Sawyer Mulkey              1 City of Charleston Swamp      36.03        
 30  Thomas Whitaker          11  Mt. Pleasant Track Club        36.1        
 31  Brady Cobb               11  Mt. Pleasant Track Club       38.77        
 32  Nathan Cohen             11  Carolina GOLD Running Clu     40.07        


13-14 Boys 200 Meters 14
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Kymani Clary             13  Mt. Pleasant Track Club       26.84        
  2  Terrence Bolden          13  Lexington County Wildcats     27.24        
  3  Cameron James            13  Florence Track                27.72        
  4  Jackson Muller           13  Mt. Pleasant Track Club       27.92        
  5  Addison Jordan               The Storm Track Club          28.49        
  6  Gavin Wease              13  Mt. Pleasant Track Club       28.88        
  7  Riley White              13  Mt. Pleasant Track Club       29.26        
  8  William Webb             13  Team Blaze                    29.36        
  9  Elijah Thomas            13  A Touch of Speed              29.41        
 10  Perry Bradley            13  Team Blaze                    29.64        
 11  Jax Cheney               13  Cape Fear Flyers              29.76        
 12  Sam Smith                13  Mt. Pleasant Track Club       30.47        
 13  Kevin Fosberry           13  Mt. Pleasant Track Club       30.79        
 14  Aedan Ezekiel            13  Mt. Pleasant Track Club       30.92        
 15  Charles Sexton           13  Mt. Pleasant Track Club       31.47        
 16  Erick Morales            13  Myrtle Beach Track & Fiel     32.31        
 17  Nathaniel White          13  Mt. Pleasant Track Club       33.97        
 18  Jeffrey LeVeen           13  Mt. Pleasant Track Club       34.15        
 19  Ayden Robinson               Florence Track                35.15        
 20  Rodney Montgomery        13  Palmetto Track & Field        39.63        
 21  Bryce Capps              13  Mt. Pleasant Track Club       40.51        
 22  Jeremy Gibson            13  Team Blaze                    46.91        


15-16 Boys 200 Meters 16
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Bryson Bates             15  A Touch of Speed              24.43        
  2  Savion James             15  Track Xplosion                25.32        
  3  Jason Wan                15  Mt. Pleasant Track Club       25.54        
  4  Mikell Simpson           15  Soaring Eagles Track Club     25.55        
  5  Aidan Heffernan          15  Myrtle Beach Track & Fiel     27.11        
  6  Joshua Anderson          15  Mt. Pleasant Track Club       28.23        
  7  Tayvarious French        15  A Touch of Speed              30.15        
  8  Cole Read                15  Mt. Pleasant Track Club       30.93        


17-18 Boys 200 Meters 18
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Rashawn Simon Jr         17  Port City Track Club          24.51        
  2  Fredrick Sargent         17  Team Blaze                    24.56        
  3  Evan Acome               17  Cape Fear Flyers              24.75        
  4  Christan James           17  Florence Track                25.31        
  5  Johnny Felder IV         19+ A Touch of Speed              25.45        
  6  Lance Koch               17  Mt. Pleasant Track Club       25.53        
  7  Elijah McWhite               Florence Track                28.65        


8&U Boys 400 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Asyah Sutton             7 8 Bull City Express           1:16.75        
  2  Kinsler Felder           7 8 Lexington County Wildcats   1:24.56        
  3  Hunter Loftis            7 8 Mt. Pleasant Track Club     1:28.58        
  4  Landen Poteat            7 8 Bull City Express           1:28.83        
  5  Sully Carroll            7 8 Mt. Pleasant Track Club     1:29.69        
  6  Peter Mayer              7 8 Mt. Pleasant Track Club     1:29.89        
  7  Antonio Blair            7 8 Team Blaze                  1:33.32        
  8  Kyle Boles                 1 City of Charleston Swamp    1:33.82        
  9  Smith Aiken              7 8 Mt. Pleasant Track Club     1:33.88        
 10  Griffin Morrow           7 8 Mt. Pleasant Track Club     1:34.95        
 11  Peyton Thomas            7 8 Lexington County Wildcats   1:35.39        
 12  Luke Rubino              7 8 The Storm Track Club        1:42.01        
 13  Noah Wood                7 8 The Storm Track Club        1:43.10        
 14  James Shaw               7 8 Mt. Pleasant Track Club     1:44.60        
 15  Camren Jacobs              6 Florence Track              1:45.18        
 16  Anthony Broadway         7 8 Bull City Express           1:48.02        
 17  Preston Snider           7 8 St. Andrews Parks and Pla   1:49.22        
 18  Sullivan Whichard        7 8 Mt. Pleasant Track Club     1:53.12        
 19  Miles Moore               6U Mt. Pleasant Track Club     1:53.82        
 20  Noble Eaddy              7 8 Myrtle Beach Track & Fiel   1:54.84        
 21  Myran Hairston III       7 8 Bull City Express           1:56.74        
 22  Andrew Nichols             8 Florence Track              1:57.64        
 23  Gabriel Paz              7 8 Mt. Pleasant Track Club     2:00.09        
 24  Charles Huntington       7 8 Mt. Pleasant Track Club     2:01.43        


9-10 Boys 400 Meters 10
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Miles Tonelis            9 1 Mt. Pleasant Track Club     1:05.91        
  2  Aiden Meibers            9 1 Mt. Pleasant Track Club     1:12.10        
  3  Noble Beasley            9 1 Bull City Express           1:12.99        
  4  Kaleb Stubbs             9 1 Port City Track Club        1:16.64        
  5  Andrew Sargent           9 1 Team Blaze                  1:17.44        
  6  Dante Thompson           9 1 The Storm Track Club        1:20.17        
  7  Caison Davis             9 1 Port City Track Club        1:20.97        
  8  Landon Boyer             9 1 Lexington County Wildcats   1:21.30        
  9  Andrew Amani             9 1 Mt. Pleasant Track Club     1:22.11        
 10  Parker Key                10 The Storm Track Club        1:22.59        
 11  Matthew Alberico         9 1 Mt. Pleasant Track Club     1:22.70        
 12  Christopher Tamsberg       1 City of Charleston Swamp    1:23.21        
 13  William Beasley          9 1 Mt. Pleasant Track Club     1:23.46        
 14  Logan Riser              9 1 The Storm Track Club        1:25.21        
 15  Gabriel Wood             9 1 The Storm Track Club        1:26.97        
 16  Anthony Dyer-Brumm       9 1 Cape Fear Flyers            1:27.53        
 17  Antonius Greene          9 1 Lexington County Wildcats   1:27.93        
 18  Mason Dudley              10 Florence Track              1:29.10        
 19  Clyde Wynn                 1 City of Charleston Swamp    1:30.03        
 20  Julien Marquina-Welch    9 1 Florence Track              1:32.42        
 21  Hudson Paulus              1 City of Charleston Swamp    1:36.27        
 22  Grayson Rubino            10 The Storm Track Club        1:38.83        
 23  Alan Neumann               1 City of Charleston Swamp    1:48.87        
 24  Victor Spiotta           9 1 Mt. Pleasant Track Club     1:57.41        


11-12 Boys 400 Meters 12
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Nehemiah Marshall        11  Team Blaze                  1:04.63        
  2  Christopher Counts        12 St. Andrews Parks and Pla   1:04.72        
  3  Cameron Foust            11  Lexington County Wildcats   1:06.17        
  4  Nazir Murray             11  A Touch of Speed            1:07.26        
  5  Gabriel Holmes           11  Mt. Pleasant Track Club     1:11.09        
  6  Jayden Tart               12 Team Blaze                  1:12.10        
  7  Jevre McKinstry           11 Mt. Pleasant Track Club     1:13.22        
  8  Grayson Staker           11  Mt. Pleasant Track Club     1:13.82        
  9  Michael McLester         11  Mt. Pleasant Track Club     1:14.17        
 10  Brandon Rogers           11  The Storm Track Club        1:14.19        
 11  Levi Lynch                12 St. Andrews Parks and Pla   1:15.00        
 12  Jastin Ikard             11  Bull City Express           1:16.00        
 13  Benjamin Huntington      11  Mt. Pleasant Track Club     1:16.08        
 14  Dante Elisei               6                             1:17.70        
 15  Conner Dolan             11  A Touch of Speed            1:18.14        
 16  John Cooper              11  Mt. Pleasant Track Club     1:18.66        
 17  Jalen Ennett             11  Cape Fear Flyers            1:19.39        
 18  Rinari Innis              12 Florence Track              1:20.47        
 19  Waylon Webb              11  Team Blaze                  1:21.85        
 20  Sawyer Mulkey              1 City of Charleston Swamp    1:21.96        
 21  Nazir Brown              11  Bull City Express           1:22.85        
 22  Robert Cummins           11  Lexington County Wildcats   1:23.25        
 23  David Drouhard           11  Mt. Pleasant Track Club     1:24.37        
 24  Karrick Ripperda         11  Mt. Pleasant Track Club     1:24.64        
 25  Kyzer Felder             11  Lexington County Wildcats   1:25.79        
 26  Payton Oles              11  Myrtle Beach Track & Fiel   1:26.73        
 27  Christian Barton         11  Mt. Pleasant Track Club     1:28.38        
 28  Jordan Lipp              11  Myrtle Beach Track & Fiel   1:30.66        
 29  Nathan Cohen             11  Carolina GOLD Running Clu   1:31.64        
 30  Logan Best               11  The Storm Track Club        1:31.89        


13-14 Boys 400 Meters 14
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Terrence Bolden          13  Lexington County Wildcats   1:01.23        
  2  Kymani Clary             13  Mt. Pleasant Track Club     1:01.66        
  3  Jackson Muller           13  Mt. Pleasant Track Club     1:03.72        
  4  Perry Bradley            13  Team Blaze                  1:04.21        
  5  Nicholas Hosler          13  Mt. Pleasant Track Club     1:05.35        
  6  Gavin Wease              13  Mt. Pleasant Track Club     1:05.63        
  7  Elijah Thomas            13  A Touch of Speed            1:06.04        
  8  William Webb             13  Team Blaze                  1:09.38        
  9  Aedan Ezekiel            13  Mt. Pleasant Track Club     1:09.75        
 10  Gustav Gilich            13  Mt. Pleasant Track Club     1:11.06        
 11  Jaylen Boyd                  Florence Track              1:15.47        
 12  Jeffrey LeVeen           13  Mt. Pleasant Track Club     1:18.64        
 13  Haiden Nichols               Florence Track              1:22.61        
 14  Tye Coury                13  Cape Fear Flyers            1:24.40        
 15  William Kinzie           13  Lexington County Wildcats   1:26.22        
 16  Connor Wengerd           13  Palmetto Track & Field      1:26.59        
 17  Hunter Landon            13  Mt. Pleasant Track Club     1:28.95        
 18  Patrick Luke             13  Mt. Pleasant Track Club     1:33.16        
 19  Jeremy Gibson            13  Team Blaze                  1:46.99        


15-16 Boys 400 Meters 16
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Bryson Bates             15  A Touch of Speed              55.03        
  2  Savion James             15  Track Xplosion                57.04        
  3  Rowan Pennell            15  Mt. Pleasant Track Club     1:02.92        
  4  Nicholas Welborn         15  Mt. Pleasant Track Club     1:04.34        
  5  Caleb Temple             15  Palmetto Track & Field      1:04.51        
  6  Nicholas Wengerd         15  Palmetto Track & Field      1:05.40        
  7  Johnathan Desmarais      15  Florence Track              1:05.96        
  8  Mikell Simpson           15  Soaring Eagles Track Club   1:06.16        
  9  Cole Read                15  Mt. Pleasant Track Club     1:14.59        


17-18 Boys 400 Meters 18
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Evan Acome               17  Cape Fear Flyers              54.11        
  2  Fredrick Sargent         17  Team Blaze                    54.68        
  3  Spencer Evans             11                                55.6        
  4  Johnny Felder IV         19+ A Touch of Speed              57.78        


8&U Boys 800 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Hunter Loftis            7 8 Mt. Pleasant Track Club     3:11.54        
  2  Peter Mayer              7 8 Mt. Pleasant Track Club     3:29.35        
  3  Reis Buttrick            7 8 Mt. Pleasant Track Club     3:30.05        
  4  Preston Snider           7 8 St. Andrews Parks and Pla   3:41.93        
  5  Daniel Near              7 8 Lexington County Wildcats   3:44.97        
  6  Finbar Groeber             7 St. Andrews Parks and Pla   3:47.24        
  7  Jack Teeple                8 St. Andrews Parks and Pla   3:52.75        
  8  Joseph Tilton              8 Florence Track              3:55.27        
  9  Garrett Roberts          7 8 St. Andrews Parks and Pla   3:56.37        
 10  Courage Jackson          7 8 Mt. Pleasant Track Club     3:57.30        
 11  Asher Bowers             7 8 Mt. Pleasant Track Club     4:05.91        
 12  Myran Hairston III       7 8 Bull City Express           4:20.07        


9-10 Boys 800 Meters 10
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Tyler Allenspach         9 1 Mt. Pleasant Track Club     2:41.57        
  2  Dante Thompson           9 1 The Storm Track Club        2:47.95        
  3  Ryder Kotz               9 1 Mt. Pleasant Track Club     2:50.80        
  4  Dylan Johnson            9 1 Mt. Pleasant Track Club     2:52.35        
  5  Jace Cummins             9 1 Lexington County Wildcats   2:58.32        
  6  Vincent Cote             9 1 Mt. Pleasant Track Club     3:01.35        
  7  Evan Whichard            9 1 Mt. Pleasant Track Club     3:01.38        
  8  Carter Richardson        9 1 Mt. Pleasant Track Club     3:06.71        
  9  Christopher Tamsberg       1 City of Charleston Swamp    3:07.13        
 10  Gabriel Wood             9 1 The Storm Track Club        3:07.65        
 11  Chase Ostrander          9 1 Mt. Pleasant Track Club     3:10.29        
 12  Eli Hines                9 1 Mt. Pleasant Track Club     3:13.93        
 13  Treyvion Bailey          9 1 Lexington County Wildcats   3:14.59        
 14  Maxwell Jordan           9 1 Mt. Pleasant Track Club     3:18.97        
 15  John David Mayer         9 1 Mt. Pleasant Track Club     3:20.88        
 16  Elijah Hairston          9 1 Bull City Express           3:23.54        
 17  Christopher Forrester    9 1 Mt. Pleasant Track Club     3:26.45        
 18  Logan Riser              9 1 The Storm Track Club        3:28.91        
 19  Grayson Rubino            10 The Storm Track Club        3:29.46        
 20  Luke Rubino              7 8 The Storm Track Club        3:33.07        
 21  Rick Milano              9 1 Track Xplosion              3:35.72        
 22  William Huntington       9 1 Mt. Pleasant Track Club     3:36.40        
 23  Charlie Clifford         7 8 Cape Fear Flyers            3:37.78        
 24  Hudson Paulus              1 City of Charleston Swamp    3:38.48        
 25  Noah Wood                7 8 The Storm Track Club        3:40.25        
 26  Henry Hoffman              1 City of Charleston Swamp    3:43.83        


11-12 Boys 800 Meters 12
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Gabriel Hislop           11  Mt. Pleasant Track Club     2:28.44        
  2  Jamar Brumm              11  Cape Fear Flyers            2:33.96        
  3  Nehemiah Marshall        11  Team Blaze                  2:36.63        
  4  Drew Butler              11  Mt. Pleasant Track Club     2:39.75        
  5  Anthony Cote             11  Mt. Pleasant Track Club     2:41.22        
  6  Benjamin Huntington      11  Mt. Pleasant Track Club     2:49.83        
  7  Jayden Tart               12 Team Blaze                  2:50.72        
  8  Brandon Rogers           11  The Storm Track Club        2:51.17        
  9  DelCambre St. Germain    11  Mt. Pleasant Track Club     2:54.69        
 11  Conner Dolan             11  A Touch of Speed            2:56.41        
 12  River Stockton           11  Mt. Pleasant Track Club     2:59.27        
 13  Luke Abstance            11  The Storm Track Club        3:01.80        
 14  Samuel Coker             11  Lexington County Wildcats   3:02.09        
 15  Robert Cummins           11  Lexington County Wildcats   3:03.60        
 16  Oliver Dietrich          11  Mt. Pleasant Track Club     3:05.58        
 17  Nazir Brown              11  Bull City Express           3:09.93        
 18  Hamilton Rutherford      11  The Storm Track Club        3:11.26        
 19  Christian Barton         11  Mt. Pleasant Track Club     3:15.27        
 20  Logan Best               11  The Storm Track Club        3:15.66        
 21  Waylon Webb              11  Team Blaze                  3:16.84        
 22  Jordan Lipp              11  Myrtle Beach Track & Fiel   3:17.08        
 23  Jace McCue               11  Mt. Pleasant Track Club     3:23.60        
 24  Benjamin Bonner          11  Mt. Pleasant Track Club     3:28.10        
 25  Robert Jarvis            11  Mt. Pleasant Track Club     3:33.78        
 10  Sawyer Mulkey              1 City of Charleston Swamp    2:56.09        


13-14 Boys 800 Meters 14
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Quinn Swanton            13  Mt. Pleasant Track Club     2:23.25        
  2  Jack Butler              13  Mt. Pleasant Track Club     2:23.60        
  3  Gansen York              13  Mt. Pleasant Track Club     2:24.34        
  4  Pete Harden              13  Mt. Pleasant Track Club     2:27.47        
  5  Charles Sexton           13  Mt. Pleasant Track Club     2:31.79        
  6  Tyndle Antley              7                             2:32.62        
  7  Aedon Schroeder          13  Cape Fear Flyers            2:34.74        
  8  Nicholas Hosler          13  Mt. Pleasant Track Club     2:35.61        
  9  Samuel Terrell           13  Mt. Pleasant Track Club     2:36.42        
 10  Connor Wengerd           13  Palmetto Track & Field      2:38.84        
 11  Noah Abstance            13  The Storm Track Club        2:43.68        
 12  Barclay Irvine           13  Mt. Pleasant Track Club     2:44.95        
 13  Zachary Weeden           13  Myrtle Beach Track & Fiel   2:46.90        
 14  Gabriel Barahona         13  Lexington County Wildcats   2:47.28        
 15  Gustav Gilich            13  Mt. Pleasant Track Club     2:49.18        
 16  Jaylen Boyd                  Florence Track              2:50.70        
 17  Mark Williamson          13  Mt. Pleasant Track Club     2:58.22        
 18  Colten Wescoe            13  Cape Fear Flyers            2:59.07        
 19  Nathaniel White          13  Mt. Pleasant Track Club     3:11.53        
 20  Wesley Vicars            13  Mt. Pleasant Track Club     3:17.31        
 21  Isaiah Joseph            13  Team Blaze                  3:17.74        
 22  JohnMichael Terry        13  The Storm Track Club        3:18.51        
 23  William Kinzie           13  Lexington County Wildcats   3:22.12        


15-16 Boys 800 Meters 16
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Marc Brahim              15  Mt. Pleasant Track Club     2:21.40        
  2  Johnathan Desmarais      15  Florence Track              2:26.32        
  3  Caleb Temple             15  Palmetto Track & Field      2:27.72        
  4  Julian Duncan            15  Florence Track              2:28.82        
  5  Nicholas Welborn         15  Mt. Pleasant Track Club     2:32.27        
  6  Camden Shirley           15  St. Andrews Parks and Pla   2:39.75        


17-18 Boys 800 Meters 18
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Thomas Patrick            11                             2:09.63        
  2  Mitchell Walters          11                             2:22.33        


8&U Boys 1500 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Hunter Loftis            7 8 Mt. Pleasant Track Club     6:20.12        
  2  Sully Carroll            7 8 Mt. Pleasant Track Club     6:36.39        
  3  Brigg Muzzy                1 City of Charleston Swamp    6:49.49        
  4  Reis Buttrick            7 8 Mt. Pleasant Track Club     6:54.87        
  5  Griffin Morrow           7 8 Mt. Pleasant Track Club     7:06.84        
  6  Charlie Clifford         7 8 Cape Fear Flyers            7:15.93        
  7  Kai Owens                7 8 Lexington County Wildcats   7:16.31        
  8  Luke Rubino              7 8 The Storm Track Club        7:16.41        
  9  Daniel Near              7 8 Lexington County Wildcats   7:22.26        
 10  Noah Wood                7 8 The Storm Track Club        7:26.13        
 11  Myran Hairston III       7 8 Bull City Express           7:53.69        


9-10 Boys 1500 Meters 10
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Tyler Allenspach         9 1 Mt. Pleasant Track Club     5:31.41        
  2  Dante Thompson           9 1 The Storm Track Club        5:42.11        
  3  Dylan Johnson            9 1 Mt. Pleasant Track Club     5:47.60        
  4  Jace Cummins             9 1 Lexington County Wildcats   5:55.81        
  5  Vincent Cote             9 1 Mt. Pleasant Track Club     6:07.35        
  6  Carter Richardson        9 1 Mt. Pleasant Track Club     6:28.96        
  7  Treyvion Bailey          9 1 Lexington County Wildcats   6:33.63        
  8  Christopher Tamsberg       1 City of Charleston Swamp    6:34.07        
  9  Maxwell Jordan           9 1 Mt. Pleasant Track Club     6:37.80        
 10  Eli Hines                9 1 Mt. Pleasant Track Club     6:39.01        
 11  Chase Ostrander          9 1 Mt. Pleasant Track Club     6:41.97        
 12  Christopher Forrester    9 1 Mt. Pleasant Track Club     6:53.36        
 13  Elijah Hairston          9 1 Bull City Express           6:58.79        
 14  Grayson Rubino            10 The Storm Track Club        7:19.38        
 15  Rick Milano              9 1 Track Xplosion              7:22.64        
 16  Felix Hodinius           9 1 Mt. Pleasant Track Club     7:37.34        
 17  Grant Stockman           9 1 Lexington County Wildcats   7:49.79        


11-12 Boys 1500 Meters 12
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Gabriel Hislop           11  Mt. Pleasant Track Club     5:03.68        
  2  Zachary Teachman         11  Mt. Pleasant Track Club     5:11.87        
  3  Anthony Cote             11  Mt. Pleasant Track Club     5:31.98        
  4  Burket Yaun              11  Mt. Pleasant Track Club     5:40.40        
  5  Lucas Miedema            11  Lexington County Wildcats   5:50.04        
  6  Thomas Loftis            11  Mt. Pleasant Track Club     5:50.54        
  7  Sumter Wilson              1 City of Charleston Swamp    5:53.98        
  8  DelCambre St. Germain    11  Mt. Pleasant Track Club     5:59.62        
  9  Gibbs Isom                12 St. Andrews Parks and Pla   6:04.57        
 10  Theodore Clifford        11  Cape Fear Flyers            6:04.72        
 11  Albert Dooley            11  Lexington County Wildcats   6:12.63        
 12  River Stockton           11  Mt. Pleasant Track Club     6:13.50        
 13  Luke Abstance            11  The Storm Track Club        6:20.83        
 14  James Groeber            11  St. Andrews Parks and Pla   6:21.12        
 15  Shay Buttrick            11  Mt. Pleasant Track Club     6:23.32        
 16  Hamilton Rutherford      11  The Storm Track Club        6:26.41        
 17  Oliver Dietrich          11  Mt. Pleasant Track Club     6:37.71        
 18  Michael Teeple            11 St. Andrews Parks and Pla   7:13.90        
 19  Benjamin Bonner          11  Mt. Pleasant Track Club     7:25.05        
 20  Logan Best               11  The Storm Track Club        7:28.00        


13-14 Boys 1500 Meters 14
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Jack Butler              13  Mt. Pleasant Track Club     4:51.85        
  2  Quinn Swanton            13  Mt. Pleasant Track Club     4:52.87        
  3  Calvin Volkmann          13  Mt. Pleasant Track Club     5:06.44        
  4  Aedon Schroeder          13  Cape Fear Flyers            5:10.95        
  5  Ethan Gawryluk           13  Mt. Pleasant Track Club     5:16.76        
  6  Maxwell Winters          13  Mt. Pleasant Track Club     5:17.69        
  7  James Thurmond           13  Mt. Pleasant Track Club     5:22.71        
  8  Pete Harden              13  Mt. Pleasant Track Club     5:25.81        
  9  Peyton Johnson           13  Mt. Pleasant Track Club     5:31.98        
 10  Zachary Weeden           13  Myrtle Beach Track & Fiel   5:34.77        
 11  Colten Wescoe            13  Cape Fear Flyers            5:36.03        
 12  Noah Abstance            13  The Storm Track Club        5:36.52        
 13  Gabriel Barahona         13  Lexington County Wildcats   5:44.49        
 14  Mark Williamson          13  Mt. Pleasant Track Club     6:42.31        
 15  Isaiah Joseph            13  Team Blaze                  6:48.61        
     Tyndle Antley              7                                 DNF        


15-16 Boys 1500 Meters 16
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Marc Brahim              15  Mt. Pleasant Track Club     4:49.35        
  2  Camden Shirley           15  St. Andrews Parks and Pla   5:13.04        
  3  Johnathan Desmarais      15  Florence Track              5:17.45        
  4  Julian Duncan            15  Florence Track              5:31.04        
  5  Anthony Gibson           15  Team Blaze                  5:35.00        


17-18 Boys 1500 Meters 18
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Louis Boucher            17  Palmetto Track & Field      5:12.39        


11-12 Boys 3000 Meters 12
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Zachary Teachman         11  Mt. Pleasant Track Club    11:41.87        
  2  Thomas Loftis            11  Mt. Pleasant Track Club    12:06.59        
  3  Owen Johnson             11  Mt. Pleasant Track Club    12:11.37        
  4  Lucas Miedema            11  Lexington County Wildcats  12:17.54        
  5  Samuel Coker             11  Lexington County Wildcats  12:23.84        
  6  Albert Dooley            11  Lexington County Wildcats  13:06.80        
  7  Theodore Clifford        11  Cape Fear Flyers           13:15.04        
  8  David Whitley            11  Mt. Pleasant Track Club    15:15.23        


13-14 Boys 3000 Meters 14
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Quinn Swanton            13  Mt. Pleasant Track Club    10:16.99        
  2  Aedon Schroeder          13  Cape Fear Flyers           10:38.32        
  3  Calvin Volkmann          13  Mt. Pleasant Track Club    10:44.95        
  4  Ethan Gawryluk           13  Mt. Pleasant Track Club    10:56.97        
  5  Maxwell Winters          13  Mt. Pleasant Track Club    11:01.81        
  6  James Thurmond           13  Mt. Pleasant Track Club    11:26.91        
  7  Peyton Johnson           13  Mt. Pleasant Track Club    11:56.86        
  8  William Smith            13  Lexington County Wildcats  12:36.25        
  9  Isaiah Joseph            13  Team Blaze                 13:42.86        


15-16 Boys 3000 Meters 16
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Brendan Gomez             10                             9:48.97        
  2  Camden Shirley           15  St. Andrews Parks and Pla  11:00.35        
  3  Nicholas Wengerd         15  Palmetto Track & Field     11:39.87        
  4  Anthony Gibson           15  Team Blaze                 12:01.09        


11-12 Boys 80m Hurdles 12
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Grayson Wease            11  Mt. Pleasant Track Club       17.41        
  2  Gabriel Holmes           11  Mt. Pleasant Track Club       17.42        
  3  Connor Jackson           11  Mt. Pleasant Track Club       17.56        
  4  Philip Morgan            11  Mt. Pleasant Track Club       19.11        
  5  Samuel Mayer             11  Mt. Pleasant Track Club       19.91        
  6  Thomas Loftis            11  Mt. Pleasant Track Club       20.24        


13-14 Boys 100m Hurdles 14
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Tyrone Clary             13  Mt. Pleasant Track Club       18.84        


13-14 Boys 200m Hurdles 14
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Tyrone Clary             13  Mt. Pleasant Track Club       30.44        
  2  Lloyd Armstrong          13  Bull City Express             32.28        


15-16 Boys 400m Hurdles 16
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Johnathan Desmarais      15  Florence Track              1:25.02        
  2  Anthony Gibson           15  Team Blaze                  1:30.97        


8&U Boys 4x100m Finals
=========================================================
     Team                                          Time
=========================================================
  1  City of Charleston Swamp Foxes             1:17.29
        


9-10 Boys 4x100m 10
=========================================================
     Team                                          Time
=========================================================
  1  Bull City Express                            59.84
        
  2  The Storm Track Club                       1:08.79
        


11-12 Boys 4x100m 12
=========================================================
     Team                                          Time
=========================================================
  1  The Storm Track Club                         59.19
        


8&U Boys 4x400m Finals
=========================================================
     Team                                          Time
=========================================================
  1  St. Andrews Parks and Playground           7:36.23
        


11-12 Boys 4x400m 12
=========================================================
     Team                                          Time
=========================================================
  1  Mt. Pleasant Track Club                    4:48.44
        
  2  City of Charleston Swamp Foxes             5:20.93
        
  3  St. Andrews Parks and Playground           5:49.74
        


13-14 Boys 4x400m 14
=========================================================
     Team                                          Time
=========================================================
  1  Cape Fear Flyers                           4:56.26
        


8&U Boys Shot Put Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Miller Worthy              1                               5.49m        
  2  Patrick Lee              7 8 Mt. Pleasant Track Club       5.49m        
  3  Charles Huntington       7 8 Mt. Pleasant Track Club       4.63m        
  4  Odin Bladholm            7 8 Mt. Pleasant Track Club       3.91m        


9-10 Boys Shot Put 10
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Christopher Howell Jr Jr.9 1 Bull City Express             8.27m        
  2  Rakeam Eley Jr.          9 1 Bull City Express             5.46m        
  3  Jeremiah Lewis             9 Florence Track                4.04m        
  4  Ryder Kotz               9 1 Mt. Pleasant Track Club       3.71m        
  5  Isaac Hoke                 1 City of Charleston Swamp      2.98m        
  6  Felix Hodinius           9 1 Mt. Pleasant Track Club       2.92m        
  7  Maxwell Jordan           9 1 Mt. Pleasant Track Club       2.15m        


11-12 Boys Shot Put 12
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Alex Corley              11  Mt. Pleasant Track Club      10.20m        
  2  Zane Downs               11  The Storm Track Club          9.41m        
  3  Amaris Carter            11  A Touch of Speed              8.57m        
  4  Elijah Hitch             11  Florence Track                6.81m        
  5  Gibbs Isom                12 St. Andrews Parks and Pla     6.55m        
  6  Ethan Kantala            11  Mt. Pleasant Track Club       6.43m        
  7  Brady Cobb               11  Mt. Pleasant Track Club       6.16m        
  8  Jace McCue               11  Mt. Pleasant Track Club       6.07m        
  9  Roman Marrero            11  Mt. Pleasant Track Club       6.01m        
 10  Jordan Lipp              11  Myrtle Beach Track & Fiel     5.78m        
 11  Nicholas Ramirez         11  Mt. Pleasant Track Club       5.69m        
 12  Benjamin Bonner          11  Mt. Pleasant Track Club       4.35m        
 13  Logan Tomlins              1 City of Charleston Swamp      4.28m        


13-14 Boys Shot Put 14
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Nicholas Hosler          13  Mt. Pleasant Track Club      10.94m        
  2  Evan Downs               13  The Storm Track Club          9.57m        
  3  Caleb Davis              13  The Storm Track Club          8.55m        
  4  Terrence Bolden          13  Lexington County Wildcats     7.69m        
  5  Lloyd Armstrong          13  Bull City Express             7.47m        
  6  Connor Dougherty         13  Mt. Pleasant Track Club       7.30m        
  7  Sean Groeber                 St. Andrews Parks and Pla     6.30m        
  8  Nicholas Desmarais       13  Florence Track                5.96m        
  9  Hunter Landon            13  Mt. Pleasant Track Club       5.77m        
 10  Aedan Ezekiel            13  Mt. Pleasant Track Club       5.76m        
 11  JohnMichael Terry        13  The Storm Track Club          5.58m        
 12  Luciano Cusatis          13  St. Andrews Parks and Pla     5.54m        
 13  William Kinzie           13  Lexington County Wildcats     3.47m        


15-16 Boys Shot Put 16
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Omar Stewart             15  Florence Track                8.81m        
  2  Caden Simmons            15  Mt. Pleasant Track Club       8.59m        
  3  David Hitch              15  Florence Track                8.07m        


11-12 Boys Discus 12
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Zane Downs               11  The Storm Track Club         17.21m        
  2  Amaris Carter            11  A Touch of Speed             16.57m        
  3  Elijah Hitch             11  Florence Track               13.47m        
  4  David Drouhard           11  Mt. Pleasant Track Club      11.21m        
  5  David Whitley            11  Mt. Pleasant Track Club      10.16m        
  6  River Stockton           11  Mt. Pleasant Track Club       9.58m        
  7  Robert Jarvis            11  Mt. Pleasant Track Club       8.91m        


13-14 Boys Discus 14
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Evan Downs               13  The Storm Track Club         31.37m        
  2  Caleb Davis              13  The Storm Track Club         23.95m        
  3  Sam Smith                13  Mt. Pleasant Track Club      21.20m        
  4  Terrence Bolden          13  Lexington County Wildcats    21.18m        
  5  Zareth Owens             13  Lexington County Wildcats    19.03m        
  6  Sean Groeber                 St. Andrews Parks and Pla    17.26m        
  7  Samuel Terrell           13  Mt. Pleasant Track Club      17.12m        
  8  Tye Coury                13  Cape Fear Flyers             16.27m        
  9  Nicholas Desmarais       13  Florence Track               16.01m        
 10  Connor Dougherty         13  Mt. Pleasant Track Club      15.29m        
 11  Hunter Landon            13  Mt. Pleasant Track Club      15.07m        
 12  JohnMichael Terry        13  The Storm Track Club         13.92m        
 13  Patrick Luke             13  Mt. Pleasant Track Club      12.41m        
 14  Luciano Cusatis          13  St. Andrews Parks and Pla    12.14m        
 15  Mark Williamson          13  Mt. Pleasant Track Club      11.12m        


15-16 Boys Discus 16
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Caden Simmons            15  Mt. Pleasant Track Club      26.88m        
  2  Omar Stewart             15  Florence Track               26.31m        
  3  David Hitch              15  Florence Track               20.66m        
  4  Jack Hipp                15  Mt. Pleasant Track Club      14.43m        
  5  John Connelly            15  Mt. Pleasant Track Club      11.11m        


8&U Boys Javelin Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Peter Mayer              7 8 Mt. Pleasant Track Club      17.93m        
  2  Benjamin Smith           7 8 Soaring Eagles Track Club    14.38m        
  3  Miller Worthy              1                              12.88m        
  4  Charlie Clifford         7 8 Cape Fear Flyers             12.54m        
  5  Kai Owens                7 8 Lexington County Wildcats    11.38m        
  6  James Shaw               7 8 Mt. Pleasant Track Club      10.17m        
  7  Daniel Near              7 8 Lexington County Wildcats     9.93m        
  8  William Angle            7 8 Mt. Pleasant Track Club       9.76m        
  9  Patrick Lee              7 8 Mt. Pleasant Track Club       9.14m        
 10  Asher Bowers             7 8 Mt. Pleasant Track Club       8.61m        
 11  Isaiah Stewart           7 8 Florence Track                7.74m        
 12  Courage Jackson          7 8 Mt. Pleasant Track Club       7.64m        
 13  Caleb Milliron           7 8 Mt. Pleasant Track Club       6.65m        
 14  Miles Moore               6U Mt. Pleasant Track Club       6.14m        
 15  Sullivan Whichard        7 8 Mt. Pleasant Track Club       5.42m        
 16  Gabriel Paz              7 8 Mt. Pleasant Track Club       3.60m        


9-10 Boys Javelin 10
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Miles Tonelis            9 1 Mt. Pleasant Track Club      24.74m        
  2  Dylan Johnson            9 1 Mt. Pleasant Track Club      23.15m        
  3  Anthony Yager            9 1 Mt. Pleasant Track Club      19.56m        
  4  Aiden Meibers            9 1 Mt. Pleasant Track Club      19.13m        
  5  William Beasley          9 1 Mt. Pleasant Track Club      18.53m        
  6  Vincent Cote             9 1 Mt. Pleasant Track Club      16.90m        
  7  Benjamin George          9 1 Mt. Pleasant Track Club      16.36m        
  8  Christopher Forrester    9 1 Mt. Pleasant Track Club      16.32m        
  9  Mason Edmond-Oree        9 1 Lexington County Wildcats    16.08m        
 10  Andrew Amani             9 1 Mt. Pleasant Track Club      14.97m        
 11  Sterling Shaw            9 1 Mt. Pleasant Track Club      14.33m        
 12  Adrian Phan              9 1 Mt. Pleasant Track Club      13.84m        
 13  Matthew Alberico         9 1 Mt. Pleasant Track Club      13.75m        
 14  Jace Cummins             9 1 Lexington County Wildcats    13.39m        
 15  Carter Davis              10 The Storm Track Club         13.35m        
 16  Carter Richardson        9 1 Mt. Pleasant Track Club      12.84m        
 17  Caison Davis             9 1 Port City Track Club         12.72m        
 18  Treyvion Bailey          9 1 Lexington County Wildcats    12.38m        
 19  Jackson Aiken              3                              11.46m        
 20  John David Mayer         9 1 Mt. Pleasant Track Club      10.92m        
 21  Kaleb Stubbs             9 1 Port City Track Club         10.58m        
 22  Grant Stockman           9 1 Lexington County Wildcats     9.51m        
 23  Rakeam Eley Jr.          9 1 Bull City Express             8.83m        
 24  Dominic Quinones         9 1 Club StarTrack                8.36m        
 25  William Huntington       9 1 Mt. Pleasant Track Club       7.64m        
 26  Felix Hodinius           9 1 Mt. Pleasant Track Club       5.85m        


11-12 Boys Javelin 12
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Andrew Miller            11  Florence Track               33.90m        
  2  Alex Corley              11  Mt. Pleasant Track Club      32.91m        
  3  Burket Yaun              11  Mt. Pleasant Track Club      28.39m        
  4  Zachary Teachman         11  Mt. Pleasant Track Club      28.38m        
  5  Anthony Cote             11  Mt. Pleasant Track Club      25.94m        
  6  Philip Morgan            11  Mt. Pleasant Track Club      23.05m        
  7  Christian Barton         11  Mt. Pleasant Track Club      21.48m        
  8  Thomas Whitaker          11  Mt. Pleasant Track Club      20.92m        
  9  Zane Downs               11  The Storm Track Club         20.12m        
 10  Theodore Clifford        11  Cape Fear Flyers             19.48m        
 11  Robert Cummins           11  Lexington County Wildcats    19.08m        
 12  Robert Jarvis            11  Mt. Pleasant Track Club      18.61m        
 13  Amaris Carter            11  A Touch of Speed             17.94m        
 14  Asher Owens              11  Lexington County Wildcats    17.80m        
 15  Drew Butler              11  Mt. Pleasant Track Club      17.11m        
 16  Brandon Rogers           11  The Storm Track Club         16.53m        
 17  Karrick Ripperda         11  Mt. Pleasant Track Club      16.47m        
 18  Ethan Kantala            11  Mt. Pleasant Track Club      16.21m        
 19  Elijah Hitch             11  Florence Track               16.07m        
 20  Albert Dooley            11  Lexington County Wildcats    14.83m        
 21  Roman Marrero            11  Mt. Pleasant Track Club      12.14m        
 22  Jace McCue               11  Mt. Pleasant Track Club      10.32m        
 23  Jalen Ennett             11  Cape Fear Flyers             10.02m        


13-14 Boys Javelin 14
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Zareth Owens             13  Lexington County Wildcats    33.48m        
  2  Evan Downs               13  The Storm Track Club         29.95m        
  3  Jackson Muller           13  Mt. Pleasant Track Club      27.02m        
  4  Peyton Johnson           13  Mt. Pleasant Track Club      26.87m        
  5  Caleb Davis              13  The Storm Track Club         25.75m        
  6  Zachary Weeden           13  Myrtle Beach Track & Fiel    24.98m        
  7  Samuel Terrell           13  Mt. Pleasant Track Club      23.06m        
  8  Maxwell Winters          13  Mt. Pleasant Track Club      21.85m        
  9  JohnMichael Terry        13  The Storm Track Club         19.12m        
 10  Connor Dougherty         13  Mt. Pleasant Track Club      18.73m        
 11  William Smith            13  Lexington County Wildcats    18.17m        
 12  Pete Harden              13  Mt. Pleasant Track Club      16.47m        
 13  Bryce Capps              13  Mt. Pleasant Track Club      15.41m        
 14  Wesley Vicars            13  Mt. Pleasant Track Club      15.06m        
 15  Barclay Irvine           13  Mt. Pleasant Track Club      14.35m        
 16  Nicholas Desmarais       13  Florence Track               13.51m        
 17  Elijah Thomas            13  A Touch of Speed             10.80m        
 18  William Kinzie           13  Lexington County Wildcats    10.42m        


15-16 Boys Javelin 16
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Kyle Kaufelds            15  Palmetto Track & Field       56.93m        
  2  Chalmers Ballard         15  Mt. Pleasant Track Club      31.62m        
  3  Jack Hipp                15  Mt. Pleasant Track Club      27.26m        
  4  Rowan Pennell            15  Mt. Pleasant Track Club      27.08m        
  5  David Hitch              15  Florence Track               22.39m        
  6  Cole Read                15  Mt. Pleasant Track Club      17.81m        
  7  Tayvarious French        15  A Touch of Speed             17.24m        


9-10 Boys High Jump 10
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Miles Tonelis            9 1 Mt. Pleasant Track Club     4-06.00        
  2  Tyler Allenspach         9 1 Mt. Pleasant Track Club     4-02.00        
  3  Walker Lucas             9 1 Mt. Pleasant Track Club     3-06.00        
  4  Benjamin George          9 1 Mt. Pleasant Track Club     3-06.00        
  5  Samuel George            9 1 Mt. Pleasant Track Club     3-02.00        
  6  Alex Bartlett             10 St. Andrews Parks and Pla   3-02.00        
     Mason Milliron           9 1 Mt. Pleasant Track Club          NH        
     Evan Whichard            9 1 Mt. Pleasant Track Club          NH        


11-12 Boys High Jump 12
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Gabriel Hislop           11  Mt. Pleasant Track Club     4-04.00        
  2  Benjamin Huntington      11  Mt. Pleasant Track Club     4-02.00        
  3  Colin Price              11  Mt. Pleasant Track Club     4-02.00        
  4  Grayson Wease            11  Mt. Pleasant Track Club     3-10.00        
  5  James Groeber            11  St. Andrews Parks and Pla   3-08.00        
  5  Oliver Dietrich          11  Mt. Pleasant Track Club     3-08.00        
  7  Grayson Staker           11  Mt. Pleasant Track Club     3-06.00        
  8  Brady Cobb               11  Mt. Pleasant Track Club     3-04.00        
  9  David Drouhard           11  Mt. Pleasant Track Club     3-02.00        
     Mason Desmarais          11  Florence Track                   NH        


13-14 Boys High Jump 14
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Tyrone Clary             13  Mt. Pleasant Track Club     5-04.00        
  2  Nathan Perricelli        13  The Storm Track Club        5-00.00        
  2  Kymani Clary             13  Mt. Pleasant Track Club     5-00.00        
  4  Lloyd Armstrong          13  Bull City Express           4-08.00        
  5  Kevin Fosberry           13  Mt. Pleasant Track Club     4-06.00        
  5  Ethan Gawryluk           13  Mt. Pleasant Track Club     4-06.00        
  7  Riley White              13  Mt. Pleasant Track Club     4-04.00        
  8  Zachary Weeden           13  Myrtle Beach Track & Fiel   4-00.00        
  8  Nathaniel White          13  Mt. Pleasant Track Club     4-00.00        
     Luciano Cusatis          13  St. Andrews Parks and Pla        NH        
     Jeffrey LeVeen           13  Mt. Pleasant Track Club          NH        


15-16 Boys High Jump 16
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Chalmers Ballard         15  Mt. Pleasant Track Club     4-08.00        
  2  Camden Shirley           15  St. Andrews Parks and Pla   4-02.00        


17-18 Boys High Jump 18
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Lance Koch               17  Mt. Pleasant Track Club     5-08.00        
  2  Rashawn Simon Jr         17  Port City Track Club        5-06.00        


13-14 Boys Pole Vault 14
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Gavin Wease              13  Mt. Pleasant Track Club     9-06.00        
  2  Ethan Gawryluk           13  Mt. Pleasant Track Club     7-06.00        
     Bryce Capps              13  Mt. Pleasant Track Club          NH        


15-16 Boys Pole Vault 16
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Hugh Werber              15  Mt. Pleasant Track Club    10-06.00        
  2  Cole Read                15  Mt. Pleasant Track Club     6-00.00        


8&U Boys Long Jump Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Robert Demps V             8 Florence Track                3.17m        
  2  Jaylen Williams          7 8 A Touch of Speed              3.07m        
  3  Sully Carroll            7 8 Mt. Pleasant Track Club       2.91m        
  4  Odin Bladholm            7 8 Mt. Pleasant Track Club       2.71m        
  5  Reis Buttrick            7 8 Mt. Pleasant Track Club       2.52m        
  6  Shawn Matheson           7 8 Mt. Pleasant Track Club       2.50m        
  7  Kai Owens                7 8 Lexington County Wildcats     2.49m        
  8  Kyle Boles                 1 City of Charleston Swamp      2.41m        
  9  Smith Aiken              7 8 Mt. Pleasant Track Club       2.38m        
 10  Griffin Morrow           7 8 Mt. Pleasant Track Club       2.31m        
 11  Kinsler Felder           7 8 Lexington County Wildcats     2.29m        
 12  Bryson Edmond            7 8 Lexington County Wildcats     2.29m        
 13  Charles Huntington       7 8 Mt. Pleasant Track Club       2.17m        
 14  James Shaw               7 8 Mt. Pleasant Track Club       2.15m        
 15  Jayceon Gates            7 8 A Touch of Speed              2.12m        
 16  Asher Bowers             7 8 Mt. Pleasant Track Club       2.10m        
 17  Eli Vana                 7 8 Mt. Pleasant Track Club       2.07m        
 18  Nicholas Milliron        7 8 Mt. Pleasant Track Club       2.03m        
 19  Courage Jackson          7 8 Mt. Pleasant Track Club       2.01m        
 20  Myron Drayton              8 St. Andrews Parks and Pla     1.99m        
 21  Blake Milliron           7 8 Mt. Pleasant Track Club       1.87m        
 22  Isaiah Stewart           7 8 Florence Track                1.79m        
 23  William Angle            7 8 Mt. Pleasant Track Club       1.70m        
 24  LeCre St. Germain         6U Mt. Pleasant Track Club       1.38m        
 25  Jack Teeple                8 St. Andrews Parks and Pla     1.23m        
 26  Patrick Lee              7 8 Mt. Pleasant Track Club       1.22m        
     Miles Moore               6U Mt. Pleasant Track Club          NM        
     Noble Eaddy              7 8 Myrtle Beach Track & Fiel        NM        


9-10 Boys Long Jump 10
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Ryder Kotz               9 1 Mt. Pleasant Track Club       3.67m        
  2  Joseph Randolph          9 1 Mt. Pleasant Track Club       3.55m        
  3  Dedrick Hannah           9 1 Lexington County Wildcats     3.46m        
  4  Andrew Sargent           9 1 Team Blaze                    3.43m        
  5  Joshua Holmes              9 The Storm Track Club          3.29m        
  6  Chase Ostrander          9 1 Mt. Pleasant Track Club       3.28m        
  7  Matthew Alberico         9 1 Mt. Pleasant Track Club       3.18m        
  8  Anthony Dyer-Brumm       9 1 Cape Fear Flyers              3.18m        
  9  Alex Bartlett             10 St. Andrews Parks and Pla     3.12m        
 10  Jackson Aiken              3                               3.07m        
 11  Sterling Shaw            9 1 Mt. Pleasant Track Club       3.06m        
 12  Jayden Murph             9 1 The Storm Track Club          2.99m        
 13  Reid Docteur             9 1 The Storm Track Club          2.84m        
 14  Mason Edmond-Oree        9 1 Lexington County Wildcats     2.82m        
 15  William Huntington       9 1 Mt. Pleasant Track Club       2.79m        
 16  Mason Dudley              10 Florence Track                2.72m        
 17  Samuel George            9 1 Mt. Pleasant Track Club       2.71m        
 18  Eli Hines                9 1 Mt. Pleasant Track Club       2.45m        
 19  Parker Key                10 The Storm Track Club          2.38m        
 20  Walker Lucas             9 1 Mt. Pleasant Track Club       2.26m        
 21  Victor Spiotta           9 1 Mt. Pleasant Track Club       2.15m        
 22  Grant Stockman           9 1 Lexington County Wildcats     2.00m        
 23  Grafton Wolff            9 1 Mt. Pleasant Track Club       1.98m        
 24  Declan Middleswarth      9 1 Cape Fear Flyers              1.98m        
 25  Mason Milliron           9 1 Mt. Pleasant Track Club       1.92m        
 26  Jeremiah Lewis             9 Florence Track                1.82m        
 27  Henry Hoffman              1 City of Charleston Swamp      1.73m        
     Antonius Greene          9 1 Lexington County Wildcats        NM        
     John David Mayer         9 1 Mt. Pleasant Track Club          NM        
     Anthony Yager            9 1 Mt. Pleasant Track Club          NM        
     Kerek Williams Jr.         1 City of Charleston Swamp         NM        
     Clyde Wynn                 1 City of Charleston Swamp         NM        


11-12 Boys Long Jump 12
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Jahmari Malone             5                               4.79m        
  2  Jamar Brumm              11  Cape Fear Flyers              4.37m        
  3  Andrew Miller            11  Florence Track                4.29m        
  4  Darian Valentine         11  Team Blaze                    4.11m        
  5  Burket Yaun              11  Mt. Pleasant Track Club       3.91m        
  6  Jameson Matsik           11  Mt. Pleasant Track Club       3.91m        
  7  Kevin Holmes              11 The Storm Track Club          3.86m        
  8  Christopher Counts        12 St. Andrews Parks and Pla     3.81m        
  9  Jonathan Carter          11  Florence Track                3.64m        
 10  Michael McLester         11  Mt. Pleasant Track Club       3.60m        
 11  Philip Morgan            11  Mt. Pleasant Track Club       3.58m        
 12  Darren Wilson            11  Club StarTrack                3.55m        
 13  Aiden Lauer               12 St. Andrews Parks and Pla     3.45m        
 14  Sumter Wilson              1 City of Charleston Swamp      3.39m        
 15  Nicholas Ramirez         11  Mt. Pleasant Track Club       3.39m        
 16  DelCambre St. Germain    11  Mt. Pleasant Track Club       3.29m        
 17  Gabriel Holmes           11  Mt. Pleasant Track Club       3.29m        
 18  Antonio Jeter            11  Team Blaze                    3.24m        
 19  Grayson Staker           11  Mt. Pleasant Track Club       3.24m        
 20  Connor Jackson           11  Mt. Pleasant Track Club       3.18m        
 21  Thomas Whitaker          11  Mt. Pleasant Track Club       3.07m        
 22  Karrick Ripperda         11  Mt. Pleasant Track Club       2.98m        
 23  Nazir Murray             11  A Touch of Speed              2.98m        
 24  Rinari Innis              12 Florence Track                2.97m        
 25  Dante Elisei               6                               2.94m        
 26  John Cooper              11  Mt. Pleasant Track Club       2.86m        
 27  Shay Buttrick            11  Mt. Pleasant Track Club       2.73m        
 28  Lucas Miedema            11  Lexington County Wildcats     2.67m        
 29  Jonah Foushee            11  Mt. Pleasant Track Club       2.65m        
 30  Mason Desmarais          11  Florence Track                2.56m        
     Kyzer Felder             11  Lexington County Wildcats        NM        
     Cameron Foust            11  Lexington County Wildcats        NM        
     Asher Owens              11  Lexington County Wildcats        NM        


13-14 Boys Long Jump 14
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Cameron James            13  Florence Track                4.48m        
  2  Lloyd Armstrong          13  Bull City Express             4.33m        
  3  Aedan Ezekiel            13  Mt. Pleasant Track Club       4.19m        
  4  Jax Cheney               13  Cape Fear Flyers              4.19m        
  5  Pete Harden              13  Mt. Pleasant Track Club       4.13m        
  6  Kevin Fosberry           13  Mt. Pleasant Track Club       4.03m        
  7  Elijah Thomas            13  A Touch of Speed              3.95m        
  8  Charles Sexton           13  Mt. Pleasant Track Club       3.94m        
  9  Wesley Vicars            13  Mt. Pleasant Track Club       3.85m        
 10  Gabriel Barahona         13  Lexington County Wildcats     3.64m        
 11  Tye Coury                13  Cape Fear Flyers              3.63m        
 12  Jeffrey LeVeen           13  Mt. Pleasant Track Club       3.56m        
 13  Luciano Cusatis          13  St. Andrews Parks and Pla     2.30m        
     Sean Groeber                 St. Andrews Parks and Pla        NM        
     Gustav Gilich            13  Mt. Pleasant Track Club          NM        
     Noah Abstance            13  The Storm Track Club             NM        


15-16 Boys Long Jump 16
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Mikell Simpson           15  Soaring Eagles Track Club     5.01m        
  2  Jason Wan                15  Mt. Pleasant Track Club       4.98m        
  3  Aidan Heffernan          15  Myrtle Beach Track & Fiel     4.68m        
  4  Chalmers Ballard         15  Mt. Pleasant Track Club       4.53m        
  5  Joshua Anderson          15  Mt. Pleasant Track Club       4.37m        
  6  Julian Duncan            15  Florence Track                4.26m        
  7  John Connelly            15  Mt. Pleasant Track Club       4.10m        
  8  Tyler Grant                  Florence Track                3.30m        


17-18 Boys Long Jump 18
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Lance Koch               17  Mt. Pleasant Track Club       5.81m        


13-14 Boys Triple Jump 14
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Tyrone Clary             13  Mt. Pleasant Track Club      10.58m        
  2  Zareth Owens             13  Lexington County Wildcats     9.59m        
  3  Kymani Clary             13  Mt. Pleasant Track Club       9.53m        


15-16 Boys Triple Jump 16
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Julian Duncan            15  Florence Track                9.47m        


17-18 Boys Triple Jump 18
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Benjamin Evans           17  Mt. Pleasant Track Club      11.75m        


15-16 Boys Hammer 16
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Caden Simmons            15  Mt. Pleasant Track Club      19.50m        


8&U Girls 100 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Kaitlyn Ducey            7 8 Mt. Pleasant Track Club       17.19        
  2  Ireland Murphy             8 A Touch of Speed               17.2        
  3  Zuri Dawkins             7 8 Mt. Pleasant Track Club       17.68        
  4  lauren Holmes              7 The Storm Track Club          17.68        
  5  Bella Burch              7 8 Bull City Express             18.11        
  6  Willow Rankin            7 8 Bull City Express             18.23        
  7  Nilah Silvoy               1 City of Charleston Swamp      18.45        
  8  Zoe Anderson              6U Bull City Express              18.9        
  9  Cassidy Williams         7 8 Port City Track Club           19.2        
 10  Anna Ingram                8 The Storm Track Club          19.22        
 11  Inanna McDanel           7 8 A Touch of Speed              20.14        
 12  Callie Crosby              8 St. Andrews Parks and Pla     20.15        
 13  Katherine Moulton          1 City of Charleston Swamp      20.77        
 14  Riley Aiken                2                               21.35        
 15  Lena Ramseur              6U Bull City Express             21.61        
 16  Avery Burkett              1 City of Charleston Swamp      22.15        
 17  Wyatt Robbins             6U Lexington County Wildcats      22.6        
 18  Ella Klick                6U Mt. Pleasant Track Club       23.01        
 19  Alora Thomas               8 The Storm Track Club          23.11        
 20  Lucille Chase            7 8 Mt. Pleasant Track Club       23.39        


9-10 Girls 100 Meters 10
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Chantice Burton          9 1 The Storm Track Club          14.06        
  2  Caslyn Barclay           9 1 Lexington County Wildcats     15.33        
  3  Kylie Hughes               1 City of Charleston Swamp      15.61        
  4  Ada Klick                9 1 Mt. Pleasant Track Club       15.77        
  5  Kennedy Arthur           9 1 Florence Track                15.91        
  6  Harmony Dennison           9 The Storm Track Club          15.92        
  7  Brianna Mukoro           9 1 Track Xplosion                16.02        
  8  Shyloh Wilson                                              16.25        
  9  Abigail Stokes           9 1 Lexington County Wildcats     16.43        
 10  Janiah Smith             9 1 Myrtle Beach Track & Fiel     16.49        
 11  Keoni Malone               3                                16.6        
 12  Deni Armstrong           9 1 Bull City Express             17.27        
 13  Eden Willis              9 1 Soaring Eagles Track Club      17.3        
 14  Sophia Bianchi             9 St. Andrews Parks and Pla     17.59        
 15  Traliyah Gardner         9 1 Lexington County Wildcats     17.93        
 16  Samantha Brown             9 St. Andrews Parks and Pla     18.46        
 17  Aryanna Williams         9 1 A Touch of Speed              18.74        
 18  Arianna Counts             9 The Storm Track Club          19.68        
 19  Senya Brown              9 1 Carolina GOLD Running Clu     19.75        
 20  Luna McAndrews             9 The Storm Track Club          19.94        
 21  Celia Hershberger        9 1 Mt. Pleasant Track Club       20.08        


11-12 Girls 100 Meters 12
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Naadia Rampersant        11  A Touch of Speed              13.45        
  2  KaMara Goodman           11  The Storm Track Club          13.78        
  3  Saniya Williams          11  A Touch of Speed              13.94        
  4  Nia Anderson              11 Bull City Express              14.1        
  5  Tyler George             11  Carolina GOLD Running Clu     14.23        
  6  Kailee Flynn             11  Florence Track                14.56        
  7  Semaj Johnson            11  Port City Track Club          14.58        
  8  Jada Bolton               12 The Storm Track Club           14.7        
  9  Gabrielle Davis           11 The Storm Track Club          14.77        
 10  Lilah Bauer              11  Mt. Pleasant Track Club        14.9        
 11  Trinity Merling          11  Lexington County Wildcats     15.07        
 12  Anneke Gilich            11  Mt. Pleasant Track Club       15.07        
 13  Alexandria Franklin        4                               15.59        
 14  Annika Patel              12 The Storm Track Club             16        
 15  Elle Paczkowski          11  Mt. Pleasant Track Club       16.28        
 16  Eva Auwaerter             11 St. Andrews Parks and Pla     16.45        
 17  Brooklyn Sparkss          11 The Storm Track Club           16.5        
 18  Megan Angelich           11  Mt. Pleasant Track Club        16.5        
 19  Maeghan Hodges            12 Florence Track                16.65        
 20  Bailey Huffman           11  Mt. Pleasant Track Club       17.36        
 21  Reese Bianchi            11  St. Andrews Parks and Pla     17.41        
 22  Hayden Robinson           11 Florence Track                17.52        
 23  Cameron Field            11  Mt. Pleasant Track Club       17.75        
 24  Brooklyn Simmons          11 St. Andrews Parks and Pla     17.79        
 25  Annabella Cusatis        11  St. Andrews Parks and Pla     18.56        
 26  Naomi Riley               12 The Storm Track Club          19.49        


13-14 Girls 100 Meters 14
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Layla Guillory           13  Team Blaze                       13        
  2  Cheyenne Love            13  Team Blaze                    13.46        
  3  Madison Ross             13  Team Blaze                    13.51        
  4  Jalaya Howard-Parker     13  A Touch of Speed               13.7        
  5  Alahna Valentine         13  Team Blaze                    13.84        
  6  Milani Nakamura          13  Mt. Pleasant Track Club       14.69        
  7  Selah George             13  Mt. Pleasant Track Club       14.71        
  8  D'iannie Jacobs              Florence Track                14.85        
  9  Chloe Leak Edwards       13  A Touch of Speed              14.92        
 10  Kate Selvitelli              St. Andrews Parks and Pla     15.08        
 11  Kiara Yarborough             Florence Track                15.17        
 12  Margaret King            13  Mt. Pleasant Track Club       15.89        
 13  McKenzie East            13  Club StarTrack                16.24        


15-16 Girls 100 Meters 16
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Zamearea Simpson         15  Soaring Eagles Track Club     13.18        
  2  Tamara Steward           15  Lexington County Wildcats     13.38        
  3  Sydney Gutierrez         15  Aiken Atomics                 13.59        
  4  Macie Inman              15  Port City Track Club          13.73        
  5  Kendal Carter            15  Mt. Pleasant Track Club        13.9        
  6  Kaylah McCown            15  Mt. Pleasant Track Club       14.09        
  7  Haley Brahen             15  Mt. Pleasant Track Club       14.16        
  8  Britni Johnsen               St. Andrews Parks and Pla     14.26        
  9  Courtney Roberts         17  A Touch of Speed              14.43        
 10  Raygin Arthur            15  Florence Track                14.44        
 11  Alivia Jordan                The Storm Track Club          14.71        
 12  Ainsley Hoyt             15  Mt. Pleasant Track Club       15.16        
 13  Sara McDonald            15  Myrtle Beach Track & Fiel     15.43        
 14  Cornelia Barclay         15  Lexington County Wildcats      15.5        
 15  Skyler King                  Florence Track                15.54        
 16  Myah Rogers                  The Storm Track Club          15.97        


17-18 Girls 100 Meters 18
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Rachel Hopson            17  Mt. Pleasant Track Club       14.28        


8&U Girls 200 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Kaitlyn Ducey            7 8 Mt. Pleasant Track Club       36.63        
  2  Sophia Springer          7 8 Mt. Pleasant Track Club       37.44        
  3  Ireland Murphy             8 A Touch of Speed              38.64        
  4  Audrey Ward              7 8 Mt. Pleasant Track Club       39.92        
  5  Zoe Anderson              6U Bull City Express                40        
  6  Bella Burch              7 8 Bull City Express             40.04        
  7  Willow Rankin            7 8 Bull City Express             40.09        
  8  lauren Holmes              7 The Storm Track Club          40.91        
  9  Cassidy Williams         7 8 Port City Track Club          40.94        
 10  Inanna McDanel           7 8 A Touch of Speed              41.01        
 11  Nilah Silvoy               1 City of Charleston Swamp      42.03        
 12  Lydia Hodge              7 8 Mt. Pleasant Track Club       43.45        
 13  Anna Ingram                8 The Storm Track Club          43.68        
 14  Naomi Harris             7 8 Mt. Pleasant Track Club       45.52        
 15  Hailey Gibson            7 8 Team Blaze                    45.73        
 16  Lula Blitch              7 8 Mt. Pleasant Track Club        46.4        
 17  Riley Aiken                2                               46.55        
 18  Leilani Clary            7 8 Mt. Pleasant Track Club       46.98        
 19  Valentina Patel          7 8 Mt. Pleasant Track Club       47.91        
 20  Cora Hanrion             7 8 Mt. Pleasant Track Club       48.23        
 21  Lena Ramseur              6U Bull City Express             49.45        
 22  Wyatt Robbins             6U Lexington County Wildcats     50.42        
 23  Alora Thomas               8 The Storm Track Club          50.65        
 24  Brooklyn Sellars         7 8 Port City Track Club          52.99        
 25  Amelia Cassi             7 8 Mt. Pleasant Track Club     1:09.76        


9-10 Girls 200 Meters 10
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Chantice Burton          9 1 The Storm Track Club          29.92        
  2  Caslyn Barclay           9 1 Lexington County Wildcats      32.8        
  3  Ada Klick                9 1 Mt. Pleasant Track Club       32.91        
  4  Destiny Simmons          9 1 Team Blaze                    33.38        
  5  Sydney Blanton           9 1 Team Blaze                    34.56        
  6  Harmony Dennison           9 The Storm Track Club          34.71        
  7  Sophia Kaczenski         9 1 Lexington County Wildcats     34.94        
  8  Baskin Felder            9 1 Lexington County Wildcats     35.69        
  9  Julia Jenks              9 1 Mt. Pleasant Track Club       35.93        
 10  Brianna Mukoro           9 1 Track Xplosion                36.19        
 11  Taylor Smith-Commodore   9 1 A Touch of Speed               36.5        
 12  Janiah Smith             9 1 Myrtle Beach Track & Fiel     36.87        
 13  Nola Glassberg           9 1 Mt. Pleasant Track Club        37.4        
 14  Cooper Robbins           9 1 Lexington County Wildcats     38.16        
 15  Abigail Stokes           9 1 Lexington County Wildcats      38.2        
 16  Emma Adams                 1 City of Charleston Swamp      38.78        
 17  Eden Willis              9 1 Soaring Eagles Track Club     39.16        
 18  Melanie Hodge            9 1 Mt. Pleasant Track Club       39.38        
 19  Sadie Koysza             9 1 Mt. Pleasant Track Club       39.39        
 20  Aryanna Williams         9 1 A Touch of Speed              39.45        
 21  Traliyah Gardner         9 1 Lexington County Wildcats     39.53        
 22  Catherine Adams            1 City of Charleston Swamp      40.44        
 23  Zuri York                  9 Florence Track                42.42        
 24  Arianna Counts             9 The Storm Track Club          46.36        
 25  Luna McAndrews             9 The Storm Track Club          48.01        
 26  Phoebe Carlson             9 St. Andrews Parks and Pla     51.22        


11-12 Girls 200 Meters 12
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Naadia Rampersant        11  A Touch of Speed              28.43        
  2  Saniya Weeks             11  Lexington County Wildcats     28.76        
  3  KaMara Goodman           11  The Storm Track Club          28.97        
  4  Nia Anderson              11 Bull City Express             29.28        
  5  Saniya Williams          11  A Touch of Speed              29.57        
  6  Semaj Johnson            11  Port City Track Club          30.16        
  7  Kailee Flynn             11  Florence Track                30.44        
  8  Laure Eure               11  Team Blaze                     30.6        
  9  Tyler George             11  Carolina GOLD Running Clu     30.69        
 10  Allison Meibers          11  Mt. Pleasant Track Club       31.43        
 11  Anneke Gilich            11  Mt. Pleasant Track Club       32.17        
 12  Jada Bolton               12 The Storm Track Club          32.37        
 13  Lilah Bauer              11  Mt. Pleasant Track Club       32.48        
 14  Trinity Merling          11  Lexington County Wildcats     32.49        
 15  Sofia Sloggatt             1 City of Charleston Swamp      33.96        
 16  Annika Patel              12 The Storm Track Club          34.04        
 17  Gabrielle Davis           11 The Storm Track Club          34.07        
 18  Mariya Smith-Commodore   11  A Touch of Speed              34.52        
 19  Genesis Merling          11  Lexington County Wildcats     34.66        
 20  Anita John                 1 City of Charleston Swamp      34.83        
 21  Victoria Hodinius        11  Mt. Pleasant Track Club       35.36        
 22  Sara Romine              11  Mt. Pleasant Track Club       35.51        
 23  Abigail Neidlinger         1 City of Charleston Swamp      35.65        
 24  Brooklyn Sparkss          11 The Storm Track Club          35.72        
 25  Megan Angelich           11  Mt. Pleasant Track Club       35.87        
 26  Coralynn Gabriel         11  Mt. Pleasant Track Club       36.58        
 27  Maeghan Hodges            12 Florence Track                36.92        
 28  Charlotte Harris         11  Mt. Pleasant Track Club       37.07        
 29  Skylar Gates             11  A Touch of Speed              37.43        
 30  Cameron Field            11  Mt. Pleasant Track Club       37.74        
 31  Kate McGrew              11  Mt. Pleasant Track Club       38.19        
 32  Brook Dietrich           11  Lexington County Wildcats     38.35        
 33  Brianna Chrzanowski      11  Florence Track                38.96        
 34  Hayden Robinson           11 Florence Track                39.38        
 35  Braily Eleby               1 City of Charleston Swamp      39.55        
 36  Olivia Connelly            1 City of Charleston Swamp      39.88        
 37  Brooklyn Simmons          11 St. Andrews Parks and Pla     41.64        
 38  Eva Angle                11  Mt. Pleasant Track Club       43.57        


13-14 Girls 200 Meters 14
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Layla Guillory           13  Team Blaze                    27.72        
  2  Oliva Taylor             13  Team Blaze                    27.95        
  3  Madison Ross             13  Team Blaze                    28.02        
  4  Cheyenne Love            13  Team Blaze                    28.08        
  5  Alahna Valentine         13  Team Blaze                    28.64        
  6  Chaniya Burton           13  The Storm Track Club          28.98        
  7  Jalaya Howard-Parker     13  A Touch of Speed              29.08        
  8  Ryann Robbins            13  Lexington County Wildcats     30.04        
  9  Emma Riffer              13  Mt. Pleasant Track Club       30.12        
 10  Carvina Barclay          13  Lexington County Wildcats     30.86        
 11  Scarlette Hutchins       13  The Storm Track Club          30.93        
 12  Selah George             13  Mt. Pleasant Track Club       31.39        
 13  Campbell Cason           13  Mt. Pleasant Track Club       31.67        
 14  Alexis Kassab            13  Mt. Pleasant Track Club       31.73        
 15  Payton Rivers            13  Mt. Pleasant Track Club       31.88        
 16  Aleana Carter            13  Team Blaze                    32.23        
 17  Milani Nakamura          13  Mt. Pleasant Track Club       32.78        
 18  Chloe Leak Edwards       13  A Touch of Speed              32.83        
 19  Sophie Godwin            13  Mt. Pleasant Track Club       32.96        
 20  D'iannie Jacobs              Florence Track                33.81        
 21  Brennan Reese            13  Mt. Pleasant Track Club        34.1        
 22  Margaret King            13  Mt. Pleasant Track Club       34.12        
 23  Kiara Yarborough             Florence Track                 34.5        
 24  Lucia Spiotta            13  Mt. Pleasant Track Club       35.21        
 25  Mary Connelly            13  Mt. Pleasant Track Club       35.38        
 26  Emma Norton                  St. Andrews Parks and Pla     35.82        


15-16 Girls 200 Meters 16
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Tamara Steward           15  Lexington County Wildcats     27.97        
  2  Zamearea Simpson         15  Soaring Eagles Track Club     28.36        
  3  Macie Inman              15  Port City Track Club          29.19        
  4  Alison Kirsling          15  Mt. Pleasant Track Club       29.36        
  5  Kendal Carter            15  Mt. Pleasant Track Club       29.38        
  6  Sydney Gutierrez         15  Aiken Atomics                 30.06        
  7  Haley Weber              15  Mt. Pleasant Track Club       30.37        
  8  Haley Brahen             15  Mt. Pleasant Track Club       30.43        
  9  Kaylah McCown            15  Mt. Pleasant Track Club       30.57        
 10  DeMarie Washington       15  A Touch of Speed              32.08        
 11  Alivia Jordan                The Storm Track Club          32.52        
 12  Hollen Sturdivant        15  Mt. Pleasant Track Club       32.64        
 13  Ainsley Hoyt             15  Mt. Pleasant Track Club       32.84        
 14  Cornelia Barclay         15  Lexington County Wildcats     33.02        
 15  Ava Casey                15  Mt. Pleasant Track Club       33.49        
 16  Myah Rogers                  The Storm Track Club          34.65        
 17  Mary Harris              15  Mt. Pleasant Track Club       34.76        
 18  Anneliese Hall           15  Mt. Pleasant Track Club       35.37        
 19  Rowan Ruppel             15  Mt. Pleasant Track Club       36.69        


17-18 Girls 200 Meters 18
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Simone Joseph            17  Team Blaze                    26.97        
  2  Rachel Hopson            17  Mt. Pleasant Track Club       29.93        


8&U Girls 400 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Sophia Springer          7 8 Mt. Pleasant Track Club     1:24.94        
  2  lauren Holmes              7 The Storm Track Club        1:33.31        
  3  Willow Rankin            7 8 Bull City Express           1:33.82        
  4  Lydia Hodge              7 8 Mt. Pleasant Track Club     1:35.59        
  5  Audrey Ward              7 8 Mt. Pleasant Track Club     1:36.06        
  6  Bella Burch              7 8 Bull City Express           1:36.37        
  7  Anna Ingram                8 The Storm Track Club        1:37.46        
  8  Zoe Anderson              6U Bull City Express           1:38.65        
  9  Nilah Silvoy               1 City of Charleston Swamp    1:38.85        
 10  Naomi Harris             7 8 Mt. Pleasant Track Club     1:43.51        
 11  Callie Crosby              8 St. Andrews Parks and Pla   1:44.49        
 12  Valentina Patel          7 8 Mt. Pleasant Track Club     1:45.11        
 13  Hailey Gibson            7 8 Team Blaze                  1:46.05        
 14  Lena Ramseur              6U Bull City Express           1:49.45        
 15  Alora Thomas               8 The Storm Track Club        1:55.81        
 16  Heather Barahona         7 8 Lexington County Wildcats   1:56.45        
 17  Avery Burkett              1 City of Charleston Swamp    2:01.68        


9-10 Girls 400 Meters 10
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Chantice Burton          9 1 The Storm Track Club        1:15.75        
  2  London Thompson          9 1 Lexington County Wildcats   1:18.16        
  3  Caslyn Barclay           9 1 Lexington County Wildcats   1:18.40        
  4  Baskin Felder            9 1 Lexington County Wildcats   1:18.45        
  5  Sophia Kaczenski         9 1 Lexington County Wildcats   1:19.45        
  6  Destiny Simmons          9 1 Team Blaze                  1:21.64        
  7  Kennedy Arthur           9 1 Florence Track              1:23.31        
  8  Emma Adams                 1 City of Charleston Swamp    1:23.66        
  9  Nola Glassberg           9 1 Mt. Pleasant Track Club     1:26.76        
 10  Cooper Robbins           9 1 Lexington County Wildcats   1:27.71        
 11  Melanie Hodge            9 1 Mt. Pleasant Track Club     1:29.01        
 12  Evelyn Mercer            9 1 Mt. Pleasant Track Club     1:29.58        
 13  Camden Mande               1 City of Charleston Swamp    1:29.82        
 14  Charlotte Kellett        9 1 Mt. Pleasant Track Club     1:30.44        
 15  Emma Culbertson          9 1 Mt. Pleasant Track Club     1:30.61        
 16  Brianna Mukoro           9 1 Track Xplosion              1:30.97        
 17  Maggie Carroll           9 1 Mt. Pleasant Track Club     1:31.64        
 18  Caroline Hoover          9 1 Mt. Pleasant Track Club     1:31.69        
 19  Sadie Koysza             9 1 Mt. Pleasant Track Club     1:34.92        
 20  Eden Willis              9 1 Soaring Eagles Track Club   1:35.35        
 21  Braelyn Bowers           9 1 Mt. Pleasant Track Club     1:36.11        
 22  Zuri York                  9 Florence Track              1:38.00        
 23  Kimberly Escobar         9 1 A Touch of Speed            1:43.48        
 24  Grace Czerwinski         9 1 Mt. Pleasant Track Club     1:43.63        
 25  Anna Kane                9 1 Mt. Pleasant Track Club     1:45.44        


11-12 Girls 400 Meters 12
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Saniya Weeks             11  Lexington County Wildcats   1:05.27        
  2  Nia Anderson              11 Bull City Express           1:06.21        
  3  Laure Eure               11  Team Blaze                  1:08.83        
  4  KaMara Goodman           11  The Storm Track Club        1:09.27        
  5  Saniya Williams          11  A Touch of Speed            1:09.48        
  6  Allison Meibers          11  Mt. Pleasant Track Club     1:11.88        
  7  Kourtney Horne           11  A Touch of Speed            1:16.37        
  8  Rowyn Martens            11  Mt. Pleasant Track Club     1:16.77        
  9  Anita John                 1 City of Charleston Swamp    1:19.45        
 10  Sydney Elisei            11  Mt. Pleasant Track Club     1:20.06        
 11  Sofia Sloggatt             1 City of Charleston Swamp    1:23.24        
 12  Larissa Reynolds         11  Florence Track              1:23.64        
 13  Mariya Smith-Commodore   11  A Touch of Speed            1:27.46        
 14  Brook Dietrich           11  Lexington County Wildcats   1:27.99        
 15  Enza Clos                 11 St. Andrews Parks and Pla   1:28.73        
 16  Caroline Ritter           11 St. Andrews Parks and Pla   1:30.16        
 17  Mayce Clark              11  Mt. Pleasant Track Club     1:31.73        
 18  Veronica Lane            11  Mt. Pleasant Track Club     1:32.85        
 19  Helena Fosberry          11  Mt. Pleasant Track Club     1:32.98        
 20  Lindy MacDonald          11  Mt. Pleasant Track Club     1:33.26        
 21  Ava Weeden               11  Myrtle Beach Track & Fiel   1:34.67        
 22  Olivia Connelly            1 City of Charleston Swamp    1:35.03        
 23  Braily Eleby               1 City of Charleston Swamp    1:36.37        
 24  Eva Angle                11  Mt. Pleasant Track Club     1:39.61        


13-14 Girls 400 Meters 14
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Madison Ross             13  Team Blaze                  1:03.95        
  2  Oliva Taylor             13  Team Blaze                  1:03.96        
  3  Chaniya Burton           13  The Storm Track Club        1:05.39        
  4  Alahna Valentine         13  Team Blaze                  1:05.90        
  5  Jalaya Howard-Parker     13  A Touch of Speed            1:08.14        
  6  Ryann Robbins            13  Lexington County Wildcats   1:08.31        
  7  Layla Guillory           13  Team Blaze                  1:08.68        
  8  Carvina Barclay          13  Lexington County Wildcats   1:09.44        
  9  Emma Riffer              13  Mt. Pleasant Track Club     1:09.96        
 10  Payton Rivers            13  Mt. Pleasant Track Club     1:11.08        
 11  Cassidy Chisolm          13  Lexington County Wildcats   1:11.61        
 12  Aleana Carter            13  Team Blaze                  1:11.77        
 13  Scarlette Hutchins       13  The Storm Track Club        1:11.86        
 14  Campbell Cason           13  Mt. Pleasant Track Club     1:11.97        
 15  Sophie Godwin            13  Mt. Pleasant Track Club     1:12.66        
 16  Milani Nakamura          13  Mt. Pleasant Track Club     1:12.67        
 17  Alexis Kassab            13  Mt. Pleasant Track Club     1:13.32        
 18  Brennan Reese            13  Mt. Pleasant Track Club     1:16.17        
 19  Lucia Spiotta            13  Mt. Pleasant Track Club     1:16.49        
 20  Madison Jordan           13  Lexington County Wildcats   1:17.03        
 21  Ruby Lanza               13  Mt. Pleasant Track Club     1:17.26        
 22  Cara Olmo                13  Mt. Pleasant Track Club     1:18.89        
 23  Mary Connelly            13  Mt. Pleasant Track Club     1:21.20        
 24  Zoe Goodwin              13  Mt. Pleasant Track Club     1:22.08        
 25  Bianca Scheider          13  Mt. Pleasant Track Club     1:36.96        


15-16 Girls 400 Meters 16
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Sydney Gutierrez         15  Aiken Atomics               1:08.40        
  2  Haley Weber              15  Mt. Pleasant Track Club     1:09.56        
  3  Parker Ussery            15  Mt. Pleasant Track Club     1:11.49        
  4  Britni Johnsen               St. Andrews Parks and Pla   1:12.56        
  5  Sara McDonald            15  Myrtle Beach Track & Fiel   1:14.85        
  6  Ava Casey                15  Mt. Pleasant Track Club     1:16.15        
  7  Mary Harris              15  Mt. Pleasant Track Club     1:16.51        
  8  DeMarie Washington       15  A Touch of Speed            1:17.06        
  9  Hollen Sturdivant        15  Mt. Pleasant Track Club     1:17.11        
 10  Cornelia Barclay         15  Lexington County Wildcats   1:17.38        
 11  Sarah Wilkie             15  Mt. Pleasant Track Club     1:20.12        
 12  Anneliese Hall           15  Mt. Pleasant Track Club     1:21.06        
 13  Klementine Freund        15  Mt. Pleasant Track Club     1:22.95        
 14  Violet Merrey            15  Mt. Pleasant Track Club     1:27.14        
 15  Elle McMullen            15  Mt. Pleasant Track Club     1:27.42        
 16  Savannah Nichols             Florence Track              1:41.59        


17-18 Girls 400 Meters 18
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Simone Joseph            17  Team Blaze                  1:00.70        


8&U Girls 800 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Lydia Scanlon            7 8 Mt. Pleasant Track Club     3:17.37        
  2  Sullivan Thurmond        7 8 Mt. Pleasant Track Club     3:27.38        
  3  Alison Clifford          7 8 Cape Fear Flyers            3:38.30        
  4  Hailey Gibson            7 8 Team Blaze                  3:50.48        
  5  Delaney Schwartz         7 8 Mt. Pleasant Track Club     3:59.34        
  6  Eden Watkins             9 1 Cape Fear Flyers            4:01.72        
  7  Heather Barahona         7 8 Lexington County Wildcats   4:07.27        


9-10 Girls 800 Meters 10
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Mila Buttrick            9 1 Mt. Pleasant Track Club     2:52.36        
  2  Siena D'Agostino         9 1 Mt. Pleasant Track Club     2:53.26        
  3  Savannah Hislop          9 1 Mt. Pleasant Track Club     2:56.63        
  4  Ronel St. Germain        9 1 Mt. Pleasant Track Club     2:58.50        
  5  Lucy Baxter              9 1 Mt. Pleasant Track Club     3:01.02        
  6  Whitley Snider           9 1 St. Andrews Parks and Pla   3:03.02        
  7  Olivia Lee               9 1 Mt. Pleasant Track Club     3:07.02        
  8  Teagan McKee             9 1 Cape Fear Flyers            3:08.79        
  9  Evelyn Mercer            9 1 Mt. Pleasant Track Club     3:12.60        
 10  Charlotte Kellett        9 1 Mt. Pleasant Track Club     3:16.81        
 11  Kennedy Arthur           9 1 Florence Track              3:19.46        
 12  Darby Schwartz           9 1 Mt. Pleasant Track Club     3:21.56        
 13  Annalisa Groeber         9 1 St. Andrews Parks and Pla   3:21.72        
 14  Samantha Brown             9 St. Andrews Parks and Pla   3:22.71        
 15  Deni Armstrong           9 1 Bull City Express           3:22.80        
 16  Caroline Hoover          9 1 Mt. Pleasant Track Club     3:30.59        
 17  Gabrielle Ledoux         9 1 Mt. Pleasant Track Club     3:34.15        
 18  Kimberly Escobar         9 1 A Touch of Speed            3:34.70        
 19  Camden Mande               1 City of Charleston Swamp    3:36.13        
 20  Kiah Jackson             9 1 Mt. Pleasant Track Club     3:38.24        
 21  Madelyn Jorgenson        9 1 Mt. Pleasant Track Club     3:45.09        
 22  Camilla Jarvis           9 1 Mt. Pleasant Track Club     3:48.54        
 23  Phoebe Carlson             9 St. Andrews Parks and Pla   3:49.25        
 24  Tomileigh (Ryan) Quirk     1 City of Charleston Swamp    3:50.18        
 25  Maddie Tilton            9 1 Florence Track              4:08.29        


11-12 Girls 800 Meters 12
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Julia Goldman            11  Mt. Pleasant Track Club     2:35.43        
  2  Doroth Hutchins           11 The Storm Track Club        2:37.05        
  3  Allison Meibers          11  Mt. Pleasant Track Club     2:53.42        
  4  Lily McKee               11  Cape Fear Flyers            2:53.84        
  5  Sadie Bass               11  Cape Fear Flyers            2:55.18        
  6  Jaylynne Scott           11  Team Blaze                  2:56.81        
  7  Sophia Lee               11  Mt. Pleasant Track Club     2:57.43        
  8  Aubrey Domm              11  Mt. Pleasant Track Club     3:01.49        
  9  Kendall Murray           11  Lexington County Wildcats   3:03.53        
 10  Suzette Head             11  Mt. Pleasant Track Club     3:06.83        
 11  Susanna Hanrion          11  Mt. Pleasant Track Club     3:09.64        
 12  Baker West               11  Mt. Pleasant Track Club     3:10.07        
 13  Victoria Hodinius        11  Mt. Pleasant Track Club     3:12.91        
 14  Sydney Elisei            11  Mt. Pleasant Track Club     3:15.85        
 15  Elizabeth Harper         11  Mt. Pleasant Track Club     3:16.08        
 16  Kalea Edwards            11  Mt. Pleasant Track Club     3:17.49        
 17  Caroline Ritter           11 St. Andrews Parks and Pla   3:20.24        
 18  Nadya Perron             11  Mt. Pleasant Track Club     3:21.23        
 19  Virginia Watkings        11  Cape Fear Flyers            3:23.83        
 20  Brianna Chrzanowski      11  Florence Track              3:27.69        
 21  Ava Weeden               11  Myrtle Beach Track & Fiel   3:31.50        
 22  Isabella van Delden      11  Mt. Pleasant Track Club     3:32.18        
 23  Helena Fosberry          11  Mt. Pleasant Track Club     3:33.86        
 24  Maya Wells               11  Lexington County Wildcats   3:34.51        
 25  Reese Lee                11  Lexington County Wildcats   3:35.87        
 26  Veronica Lane            11  Mt. Pleasant Track Club     3:38.95        
 27  Kathryn Whichard         11  Mt. Pleasant Track Club     3:53.03        


13-14 Girls 800 Meters 14
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Amelia Medlin            13  Cape Fear Flyers            2:41.68        
  2  Emma Stanton             13  Mt. Pleasant Track Club     2:46.30        
  3  Campbell Cason           13  Mt. Pleasant Track Club     2:54.32        
  4  Ruby Lanza               13  Mt. Pleasant Track Club     2:57.16        
  5  Madison Jordan           13  Lexington County Wildcats   3:03.62        
  6  Brooke Bowles            13  St. Andrews Parks and Pla   3:03.93        
  7  Cara Olmo                13  Mt. Pleasant Track Club     3:06.77        
  8  Farrell Julius           13  Mt. Pleasant Track Club     3:13.91        
  9  Lucy Kane                13  Mt. Pleasant Track Club     3:18.23        
 10  Bianca Scheider          13  Mt. Pleasant Track Club     3:26.98        
 11  Katie Tilton             13  Florence Track              3:34.58        
 12  Mylie Lee                13  Lexington County Wildcats   3:38.03        
 13  Anne Blomberg            13  Mt. Pleasant Track Club     3:41.49        


15-16 Girls 800 Meters 16
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Holly McKee              15  Cape Fear Flyers            2:45.19        
  2  Stacey Bennett                                           2:48.53        
  3  Sarah Wilkie             15  Mt. Pleasant Track Club     3:04.36        
  4  Hannah Cohen             15  Carolina GOLD Running Clu   3:04.46        


8&U Girls 1500 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Lydia Scanlon            7 8 Mt. Pleasant Track Club     6:41.87        
  2  Sullivan Thurmond        7 8 Mt. Pleasant Track Club     7:04.46        
  3  Alison Clifford          7 8 Cape Fear Flyers            7:33.83        
  4  Delaney Schwartz         7 8 Mt. Pleasant Track Club     8:08.11        
  5  Eliya Clos                 8 St. Andrews Parks and Pla   8:11.81        
  6  Eden Watkins             9 1 Cape Fear Flyers            8:14.85        
  7  Charlotte Owens           6U Lexington County Wildcats   8:20.36        


9-10 Girls 1500 Meters 10
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Savannah Hislop          9 1 Mt. Pleasant Track Club     5:45.41        
  2  Siena D'Agostino         9 1 Mt. Pleasant Track Club     5:57.14        
  3  Mila Buttrick            9 1 Mt. Pleasant Track Club     6:05.18        
  4  Whitley Snider           9 1 St. Andrews Parks and Pla   6:06.81        
  5  Ronel St. Germain        9 1 Mt. Pleasant Track Club     6:08.33        
  6  Lucy Baxter              9 1 Mt. Pleasant Track Club     6:08.78        
  7  Olivia Lee               9 1 Mt. Pleasant Track Club     6:20.15        
  8  Teagan McKee             9 1 Cape Fear Flyers            6:25.79        
  9  Scarlett Miedema         9 1 Lexington County Wildcats   6:25.90        
 10  Caroline Near            9 1 Lexington County Wildcats   6:39.21        
 11  Darby Schwartz           9 1 Mt. Pleasant Track Club     6:47.59        
 12  Emma Culbertson          9 1 Mt. Pleasant Track Club     6:54.43        
 13  Catherine Adams            1 City of Charleston Swamp    7:04.90        
 14  Elizabeth Craft          9 1 Mt. Pleasant Track Club     7:09.92        
 15  Phoebe Carlson             9 St. Andrews Parks and Pla   7:44.04        
 16  Madelyn Jorgenson        9 1 Mt. Pleasant Track Club     7:59.45        
 17  Aubree Oles              9 1 Myrtle Beach Track & Fiel   8:16.76        


11-12 Girls 1500 Meters 12
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Julia Goldman            11  Mt. Pleasant Track Club     5:17.08        
  2  Doroth Hutchins           11 The Storm Track Club        5:20.41        
  3  Kaelyn Jorgensen         11  The Storm Track Club        5:40.21        
  4  Jaylynne Scott           11  Team Blaze                  5:51.61        
  5  Sophia Lee               11  Mt. Pleasant Track Club     5:55.86        
  6  Kendall Murray           11  Lexington County Wildcats   5:57.39        
  7  Sadie Bass               11  Cape Fear Flyers            5:59.57        
  8  Aubrey Domm              11  Mt. Pleasant Track Club     6:05.40        
  9  Lily McKee               11  Cape Fear Flyers            6:07.95        
 10  Baker West               11  Mt. Pleasant Track Club     6:25.94        
 11  Suzette Head             11  Mt. Pleasant Track Club     6:26.56        
 12  Elizabeth Harper         11  Mt. Pleasant Track Club     6:27.08        
 13  Kalea Edwards            11  Mt. Pleasant Track Club     6:31.79        
 14  Mattie DeMooney          11  Mt. Pleasant Track Club     6:46.31        
 15  Ella Ramirez             11  Mt. Pleasant Track Club     7:02.69        
 16  Virginia Watkings        11  Cape Fear Flyers            7:10.68        
 17  Maya Wells               11  Lexington County Wildcats   7:14.64        
 18  Reese Lee                11  Lexington County Wildcats   7:24.81        
 19  Annabella Cusatis        11  St. Andrews Parks and Pla   7:42.45        
 20  Grace Carlson             11 St. Andrews Parks and Pla   8:37.01        


13-14 Girls 1500 Meters 14
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Amelia Medlin            13  Cape Fear Flyers            5:32.71        
  2  Emma Stanton             13  Mt. Pleasant Track Club     5:50.36        
  3  Riley Lovorn             13  St. Andrews Parks and Pla   6:21.44        
  4  Farrell Julius           13  Mt. Pleasant Track Club     6:24.22        
  5  Zoe Goodwin              13  Mt. Pleasant Track Club     6:26.38        
  6  Lucy Kane                13  Mt. Pleasant Track Club     7:01.58        
  7  Katie Tilton             13  Florence Track              7:52.50        
  8  Mylie Lee                13  Lexington County Wildcats   8:06.45        
  9  Addie Barton             13  Myrtle Beach Track & Fiel   9:18.31        


15-16 Girls 1500 Meters 16
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Stacey Bennett                                           6:11.48        
  2  Hannah Cohen             15  Carolina GOLD Running Clu   6:52.59        


11-12 Girls 3000 Meters 12
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Jaylynne Scott           11  Team Blaze                 12:10.73        
  2  Kaelyn Jorgensen         11  The Storm Track Club       12:27.87        
  3  Lilah May                11  Mt. Pleasant Track Club    13:02.70        
  4  Elizabeth Harper         11  Mt. Pleasant Track Club    13:29.14        
  5  Adolina Adams            11  City of Charleston Swamp   14:14.54        
  6  Mila Hagerty             11  Mt. Pleasant Track Club    17:52.34        


13-14 Girls 3000 Meters 14
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Amelia Medlin            13  Cape Fear Flyers           11:40.70        
  2  Emma Stanton             13  Mt. Pleasant Track Club    13:06.31        
  3  Farrell Julius           13  Mt. Pleasant Track Club    13:17.04        
  4  Zoe Goodwin              13  Mt. Pleasant Track Club    13:55.72        
  5  Addie Barton             13  Myrtle Beach Track & Fiel  19:57.44        


11-12 Girls 80m Hurdles 12
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Sara Romine              11  Mt. Pleasant Track Club       17.09        
  2  Cristina Scott-Ramos     11  Bull City Express             17.45        
  3  Laure Eure               11  Team Blaze                    17.55        
  4  Elle Paczkowski          11  Mt. Pleasant Track Club       18.03        
  5  Mattie DeMooney          11  Mt. Pleasant Track Club       19.32        
  6  Lilah May                11  Mt. Pleasant Track Club       19.45        
  7  Nadya Perron             11  Mt. Pleasant Track Club        19.7        
  8  Ella Ramirez             11  Mt. Pleasant Track Club       20.15        


13-14 Girls 100m Hurdles 14
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Eva Perry                13  Cape Fear Flyers              21.14        
  2  Cassidy Chisolm          13  Lexington County Wildcats     21.41        
  3  Elisa Drouhard           13  Mt. Pleasant Track Club       22.41        
  4  D'iannie Jacobs              Florence Track                22.65        


15-16 Girls 100m Hurdles 16
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Zamearea Simpson         15  Soaring Eagles Track Club     17.23        
  2  Morgan Doll              15  Mt. Pleasant Track Club       17.41        
  3  Tamara Steward           15  Lexington County Wildcats     19.75        
  4  Parker Ussery            15  Mt. Pleasant Track Club       21.76        
  5  Rowan Ruppel             15  Mt. Pleasant Track Club        23.8        
  6  Violet Merrey            15  Mt. Pleasant Track Club       26.03        
  7  Kinsey Lewis             15  Mt. Pleasant Track Club       28.65        


17-18 Girls 100m Hurdles 18
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Nia Mason                17  Bull City Express             19.55        


13-14 Girls 200m Hurdles 14
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Cassidy Chisolm          13  Lexington County Wildcats     36.24        
  2  Eva Perry                13  Cape Fear Flyers              36.54        
  3  Margaret King            13  Mt. Pleasant Track Club        39.4        


15-16 Girls 400m Hurdles 16
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Morgan Doll              15  Mt. Pleasant Track Club     1:13.54        
  2  Holly McKee              15  Cape Fear Flyers            1:24.59        
  3  Rowan Ruppel             15  Mt. Pleasant Track Club     1:34.98        
  4  Klementine Freund        15  Mt. Pleasant Track Club     1:35.70        
  5  Violet Merrey            15  Mt. Pleasant Track Club     1:44.82        


9-10 Girls 4x100m 10
=========================================================
     Team                                          Time
=========================================================
  1  The Storm Track Club                       1:10.01
        


11-12 Girls 4x100m 12
=========================================================
     Team                                          Time
=========================================================
  1  The Storm Track Club                       1:01.19
        


13-14 Girls 4x100m 14
=========================================================
     Team                                          Time
=========================================================
  1  Team Blaze                                   51.57
        


9-10 Girls 4x400m 10
=========================================================
     Team                                          Time
=========================================================
  1  St. Andrews Parks and Playground           6:06.32
        
  2  City of Charleston Swamp Foxes             6:42.55
        


11-12 Girls 4x400m 12
=========================================================
     Team                                          Time
=========================================================
  1  City of Charleston Swamp Foxes             6:21.07
        
  2  St. Andrews Parks and Playground           6:22.17
        


13-14 Girls 4x400m 14
=========================================================
     Team                                          Time
=========================================================
  1  St. Andrews Parks and Playground           5:47.19
        


8&U Girls Shot Put Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Leilani Clary            7 8 Mt. Pleasant Track Club       3.54m        
  2  Eliya Clos                 8 St. Andrews Parks and Pla     2.79m        
  3  Lula Blitch              7 8 Mt. Pleasant Track Club       2.61m        
  4  Lydia Scanlon            7 8 Mt. Pleasant Track Club       2.37m        
  5  Lucille Chase            7 8 Mt. Pleasant Track Club       2.24m        
  6  Zoe Alberico             7 8 Mt. Pleasant Track Club       2.03m        
  7  Amelia Cassi             7 8 Mt. Pleasant Track Club       1.83m        


9-10 Girls Shot Put 10
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Sydney Blanton           9 1 Team Blaze                    6.90m        
  2  Payton Heyward            10 St. Andrews Parks and Pla     4.99m        
  3  Scarlett Miedema         9 1 Lexington County Wildcats     4.44m        
  4  Emma Culbertson          9 1 Mt. Pleasant Track Club       4.41m        
  5  Eva Robinson              10 St. Andrews Parks and Pla     4.38m        
  6  Brenley Myers            9 1 Lexington County Wildcats     4.26m        
  7  Taylor Smith-Commodore   9 1 A Touch of Speed              4.08m        
  8  Caroline Near            9 1 Lexington County Wildcats     3.57m        
  9  Julia Jenks              9 1 Mt. Pleasant Track Club       3.01m        
 10  Gabrielle Ledoux         9 1 Mt. Pleasant Track Club       3.01m        
 11  Lucille Head             9 1 Mt. Pleasant Track Club       2.90m        
 12  Anna Kane                9 1 Mt. Pleasant Track Club       1.75m        


11-12 Girls Shot Put 12
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Elle Cocco               11  Mt. Pleasant Track Club       7.56m        
  2  Adolina Adams            11  City of Charleston Swamp      5.31m        
  3  Enza Clos                 11 St. Andrews Parks and Pla     5.01m        
  4  Katherine Morgan         11  Mt. Pleasant Track Club       4.50m        
  5  Julia Auwaerter           11 St. Andrews Parks and Pla     3.80m        
  6  Bailey Huffman           11  Mt. Pleasant Track Club       3.78m        
  7  Annabel Grammes          11  Mt. Pleasant Track Club       3.72m        


13-14 Girls Shot Put 14
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Brooke Bowles            13  St. Andrews Parks and Pla     6.82m        
  2  McKenzie East            13  Club StarTrack                6.69m        
  3  Kate Selvitelli              St. Andrews Parks and Pla     5.87m        
  4  Eva Perry                13  Cape Fear Flyers              5.79m        
  5  Madison Jordan           13  Lexington County Wildcats     3.88m        


15-16 Girls Shot Put 16
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Kayden Ward              15  Mt. Pleasant Track Club       9.23m        
  2  Elliott Cooper           15  Mt. Pleasant Track Club       6.20m        


17-18 Girls Shot Put 18
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Sally Bass               17  Cape Fear Flyers              4.77m        


11-12 Girls Discus 12
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Elle Cocco               11  Mt. Pleasant Track Club      14.14m        
  2  Sophia Lee               11  Mt. Pleasant Track Club       9.74m        
  3  Brianna Chrzanowski      11  Florence Track                9.58m        
  4  Susanna Hanrion          11  Mt. Pleasant Track Club       9.27m        
  5  Victoria Hodinius        11  Mt. Pleasant Track Club       9.20m        
  6  Aubrey Domm              11  Mt. Pleasant Track Club       8.86m        
  7  Mayce Clark              11  Mt. Pleasant Track Club       8.85m        
  8  Julia Goldman            11  Mt. Pleasant Track Club       8.54m        
  9  Ivy Austin               11  Mt. Pleasant Track Club       8.53m        
 10  Grace Carlson             11 St. Andrews Parks and Pla     7.58m        
 11  Nadya Perron             11  Mt. Pleasant Track Club       6.84m        
 12  Lindy MacDonald          11  Mt. Pleasant Track Club       6.40m        
 13  Veronica Lane            11  Mt. Pleasant Track Club       5.72m        


13-14 Girls Discus 14
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Elisa Drouhard           13  Mt. Pleasant Track Club      17.83m        
  2  Anne Blomberg            13  Mt. Pleasant Track Club      12.26m        
  3  Madison Jordan           13  Lexington County Wildcats     7.15m        
  4  Erika Smith                  Florence Track                6.90m        


15-16 Girls Discus 16
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Alison Kirsling          15  Mt. Pleasant Track Club      23.48m        
  2  Kayden Ward              15  Mt. Pleasant Track Club      16.08m        
  3  Ava Casey                15  Mt. Pleasant Track Club      13.47m        
  4  Kinsey Lewis             15  Mt. Pleasant Track Club       9.96m        
  5  Anneliese Hall           15  Mt. Pleasant Track Club       9.51m        


17-18 Girls Discus 18
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Maryn Austin             17  Mt. Pleasant Track Club      14.86m        
  2  Sally Bass               17  Cape Fear Flyers              9.30m        


8&U Girls Javelin Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Cassidy Williams         7 8 Port City Track Club          8.48m        
  2  Alison Clifford          7 8 Cape Fear Flyers              8.10m        
  3  Heather Barahona         7 8 Lexington County Wildcats     6.63m        
  4  Sullivan Thurmond        7 8 Mt. Pleasant Track Club       6.43m        
  5  Eden Watkins             9 1 Cape Fear Flyers              6.26m        
  6  Cora Hanrion             7 8 Mt. Pleasant Track Club       5.55m        
  7  Charlotte Owens           6U Lexington County Wildcats     3.96m        
  8  Amelia Cassi             7 8 Mt. Pleasant Track Club       3.24m        
  9  Zoe Alberico             7 8 Mt. Pleasant Track Club       3.01m        


9-10 Girls Javelin 10
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Scarlett Miedema         9 1 Lexington County Wildcats    17.59m        
  2  Caroline Near            9 1 Lexington County Wildcats    15.98m        
  3  Teagan McKee             9 1 Cape Fear Flyers             13.85m        
  4  Charlotte Kellett        9 1 Mt. Pleasant Track Club      13.06m        
  5  London Thompson          9 1 Lexington County Wildcats    11.50m        
  6  Taylor Smith-Commodore   9 1 A Touch of Speed             11.34m        
  7  Lucille Head             9 1 Mt. Pleasant Track Club      10.58m        
  8  Brenley Myers            9 1 Lexington County Wildcats    10.15m        
  9  Kimberly Escobar         9 1 A Touch of Speed              9.91m        
 10  Grace Czerwinski         9 1 Mt. Pleasant Track Club       9.43m        
 11  Maggie Carroll           9 1 Mt. Pleasant Track Club       8.88m        
 12  Kiah Jackson             9 1 Mt. Pleasant Track Club       8.58m        
 13  Lillian Tonnsen          9 1 Mt. Pleasant Track Club       8.49m        
 14  Camilla Jarvis           9 1 Mt. Pleasant Track Club       8.31m        
 15  Aubree Oles              9 1 Myrtle Beach Track & Fiel     8.29m        
 16  Sadie Koysza             9 1 Mt. Pleasant Track Club       8.19m        
 17  Celia Hershberger        9 1 Mt. Pleasant Track Club       7.53m        
 18  Elizabeth Craft          9 1 Mt. Pleasant Track Club       6.82m        


11-12 Girls Javelin 12
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Elle Cocco               11  Mt. Pleasant Track Club      31.22m        
  2  Rowyn Martens            11  Mt. Pleasant Track Club      17.93m        
  3  Lily McKee               11  Cape Fear Flyers             17.74m        
  4  Kendall Murray           11  Lexington County Wildcats    15.92m        
  5  Alexandria Franklin        4                              14.98m        
  6  Maeghan Hodges            12 Florence Track               14.71m        
  7  Coralynn Gabriel         11  Mt. Pleasant Track Club      14.38m        
  8  Ivy Austin               11  Mt. Pleasant Track Club      11.56m        
  9  Katherine Morgan         11  Mt. Pleasant Track Club       9.05m        
 10  Maya Wells               11  Lexington County Wildcats     8.16m        
 11  Ella VanMiddlesworth     11  Mt. Pleasant Track Club       6.26m        
 12  Reese Lee                11  Lexington County Wildcats     5.47m        
 13  Kathryn Whichard         11  Mt. Pleasant Track Club       4.20m        


13-14 Girls Javelin 14
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Sophie Godwin            13  Mt. Pleasant Track Club      14.12m        
  2  Ryann Robbins            13  Lexington County Wildcats    12.10m        
  3  Mylie Lee                13  Lexington County Wildcats     9.75m        
  4  Brennan Reese            13  Mt. Pleasant Track Club       9.62m        
  5  Erika Smith                  Florence Track                6.92m        


15-16 Girls Javelin 16
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Ginger Arnold            15  Mt. Pleasant Track Club      35.41m        
  2  Holly McKee              15  Cape Fear Flyers             26.45m        
  3  Alison Kirsling          15  Mt. Pleasant Track Club      20.43m        
  4  Abigail Morgan           15  Mt. Pleasant Track Club      19.31m        
  5  Elliott Cooper           15  Mt. Pleasant Track Club      18.96m        
  6  Ariel Bennett                Florence Track               18.71m        
  7  Haley Brahen             15  Mt. Pleasant Track Club      12.24m        
  8  Ainsley Hoyt             15  Mt. Pleasant Track Club       8.10m        


17-18 Girls Javelin 18
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Maryn Austin             17  Mt. Pleasant Track Club      14.06m        


9-10 Girls High Jump 10
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Julia Jenks              9 1 Mt. Pleasant Track Club     3-06.00        
  2  Caroline Hoover          9 1 Mt. Pleasant Track Club     3-04.00        
  3  Annalisa Groeber         9 1 St. Andrews Parks and Pla   3-04.00        
  4  Savannah Hislop          9 1 Mt. Pleasant Track Club     3-04.00        
  5  Braelyn Bowers           9 1 Mt. Pleasant Track Club     3-02.00        
  6  Madelyn Jorgenson        9 1 Mt. Pleasant Track Club     3-00.00        
  7  Lucille Head             9 1 Mt. Pleasant Track Club     3-00.00        


11-12 Girls High Jump 12
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Naadia Rampersant        11  A Touch of Speed            4-10.00        
  2  Kaelyn Jorgensen         11  The Storm Track Club        4-06.00        
  3  Anneke Gilich            11  Mt. Pleasant Track Club     4-04.00        
  4  Coralynn Gabriel         11  Mt. Pleasant Track Club     4-00.00        
  5  Lilah May                11  Mt. Pleasant Track Club     3-10.00        
  6  Susanna Hanrion          11  Mt. Pleasant Track Club     3-08.00        
  7  Mila Hagerty             11  Mt. Pleasant Track Club     3-06.00        
  8  Megan Angelich           11  Mt. Pleasant Track Club     3-06.00        
  9  Eva Angle                11  Mt. Pleasant Track Club     3-06.00        
  9  Mattie DeMooney          11  Mt. Pleasant Track Club     3-06.00        
 11  Baker West               11  Mt. Pleasant Track Club     3-06.00        
 12  Mayce Clark              11  Mt. Pleasant Track Club     3-04.00        
 12  Elle Paczkowski          11  Mt. Pleasant Track Club     3-04.00        
 14  Ella Ramirez             11  Mt. Pleasant Track Club     3-04.00        
 15  Annabella Cusatis        11  St. Andrews Parks and Pla   3-02.00        
 16  Lindy MacDonald          11  Mt. Pleasant Track Club     3-02.00        
 17  Sara Romine              11  Mt. Pleasant Track Club     3-02.00        
 18  Katherine Morgan         11  Mt. Pleasant Track Club     3-02.00        
 19  Ella VanMiddlesworth     11  Mt. Pleasant Track Club     3-00.00        
     Kathryn Whichard         11  Mt. Pleasant Track Club          NH        


13-14 Girls High Jump 14
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Selah George             13  Mt. Pleasant Track Club     4-04.00        
     Campbell Cason           13  Mt. Pleasant Track Club          NH        
     Zoe Goodwin              13  Mt. Pleasant Track Club          NH        
     Emma Norton                  St. Andrews Parks and Pla        NH        
     Virginia O'Connor        13  Mt. Pleasant Track Club          NH        
     Riley Lovorn             13  St. Andrews Parks and Pla        NH        


15-16 Girls High Jump 16
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Haley Weber              15  Mt. Pleasant Track Club     4-10.00        
  2  Morgan Doll              15  Mt. Pleasant Track Club     4-10.00        
  3  Kendal Carter            15  Mt. Pleasant Track Club     4-08.00        
  4  Britni Johnsen               St. Andrews Parks and Pla   4-04.00        
  5  Mary Harris              15  Mt. Pleasant Track Club     4-00.00        
  6  Parker Ussery            15  Mt. Pleasant Track Club     4-00.00        
     Mary MacDonald           15  Mt. Pleasant Track Club          NH        
     Ariel Bennett                Florence Track                   NH        
     Elle McMullen            15  Mt. Pleasant Track Club          NH        


13-14 Girls Pole Vault 14
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Elisa Drouhard           13  Mt. Pleasant Track Club     6-00.00        
     Virginia O'Connor        13  Mt. Pleasant Track Club          NH        
     Anne Blomberg            13  Mt. Pleasant Track Club          NH        


15-16 Girls Pole Vault 16
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Emerson Sobich           15  Mt. Pleasant Track Club    10-00.00        
  2  Morgan Doll              15  Mt. Pleasant Track Club     7-06.00        
  3  Ava van Delden           15  Mt. Pleasant Track Club     7-06.00        
     Mary MacDonald           15  Mt. Pleasant Track Club          NH        
     Kinsey Lewis             15  Mt. Pleasant Track Club          NH        
     Elle McMullen            15  Mt. Pleasant Track Club          NH        
     Kaitlyn Dehnkamp         15  Mt. Pleasant Track Club          NH        


17-18 Girls Pole Vault 18
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Tessa Mudd               17  Mt. Pleasant Track Club    11-06.00        
  2  Gianna Volpe             17  Myrtle Beach Track & Fiel   6-00.00        


8&U Girls Long Jump Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Kaitlyn Ducey            7 8 Mt. Pleasant Track Club       2.66m        
  2  Audrey Ward              7 8 Mt. Pleasant Track Club       2.54m        
  3  Ireland Murphy             8 A Touch of Speed              2.52m        
  4  Zuri Dawkins             7 8 Mt. Pleasant Track Club       2.25m        
  5  Sophia Springer          7 8 Mt. Pleasant Track Club       2.22m        
  6  Naomi Harris             7 8 Mt. Pleasant Track Club       2.22m        
  7  Leilani Clary            7 8 Mt. Pleasant Track Club       2.19m        
  8  Callie Crosby              8 St. Andrews Parks and Pla     2.07m        
  9  Lydia Hodge              7 8 Mt. Pleasant Track Club       1.87m        
 10  Eliya Clos                 8 St. Andrews Parks and Pla     1.72m        
 11  Wyatt Robbins             6U Lexington County Wildcats     1.53m        
 12  Lula Blitch              7 8 Mt. Pleasant Track Club       1.52m        
 13  Inanna McDanel           7 8 A Touch of Speed              1.33m        
 14  Cora Hanrion             7 8 Mt. Pleasant Track Club       1.28m        
 15  Delaney Schwartz         7 8 Mt. Pleasant Track Club       1.24m        
 16  Charlotte Owens           6U Lexington County Wildcats     1.20m        
 17  Ella Klick                6U Mt. Pleasant Track Club       1.08m        
     Zoe Alberico             7 8 Mt. Pleasant Track Club          NM        
     Riley Aiken                2                                  NM        


9-10 Girls Long Jump 10
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Destiny Simmons          9 1 Team Blaze                    3.39m        
  2  Sophia Kaczenski         9 1 Lexington County Wildcats     3.11m        
  3  Ada Klick                9 1 Mt. Pleasant Track Club       3.10m        
  4  Abigail Stokes           9 1 Lexington County Wildcats     3.08m        
  5  London Thompson          9 1 Lexington County Wildcats     3.00m        
  6  Sydney Blanton           9 1 Team Blaze                    2.98m        
  7  Olivia Lee               9 1 Mt. Pleasant Track Club       2.89m        
  8  Ronel St. Germain        9 1 Mt. Pleasant Track Club       2.85m        
  9  Siena D'Agostino         9 1 Mt. Pleasant Track Club       2.85m        
 10  Janiah Smith             9 1 Myrtle Beach Track & Fiel     2.81m        
 11  Lucy Baxter              9 1 Mt. Pleasant Track Club       2.80m        
 12  Evelyn Mercer            9 1 Mt. Pleasant Track Club       2.80m        
 13  Mila Buttrick            9 1 Mt. Pleasant Track Club       2.76m        
 14  Shyloh Wilson                                              2.72m        
 15  Baskin Felder            9 1 Lexington County Wildcats     2.60m        
 16  Samantha Brown             9 St. Andrews Parks and Pla     2.55m        
 17  Eva Robinson              10 St. Andrews Parks and Pla     2.52m        
 18  Celia Hershberger        9 1 Mt. Pleasant Track Club       2.50m        
 19  Nola Glassberg           9 1 Mt. Pleasant Track Club       2.45m        
 20  Sophia Bianchi             9 St. Andrews Parks and Pla     2.45m        
 21  Maggie Carroll           9 1 Mt. Pleasant Track Club       2.44m        
 22  Emma Adams                 1 City of Charleston Swamp      2.32m        
 23  Braelyn Bowers           9 1 Mt. Pleasant Track Club       2.29m        
 24  Aryanna Williams         9 1 A Touch of Speed              2.29m        
 25  Grace Czerwinski         9 1 Mt. Pleasant Track Club       2.23m        
 26  Elizabeth Craft          9 1 Mt. Pleasant Track Club       2.21m        
 27  Cooper Robbins           9 1 Lexington County Wildcats     2.08m        
 28  Camilla Jarvis           9 1 Mt. Pleasant Track Club       2.05m        
 29  Gabrielle Ledoux         9 1 Mt. Pleasant Track Club       2.03m        
 30  Tomileigh (Ryan) Quirk     1 City of Charleston Swamp      2.03m        
 31  Lillian Tonnsen          9 1 Mt. Pleasant Track Club       2.00m        
 32  Melanie Hodge            9 1 Mt. Pleasant Track Club       1.97m        
 33  Anna Kane                9 1 Mt. Pleasant Track Club       1.76m        
 34  Darby Schwartz           9 1 Mt. Pleasant Track Club       1.72m        
 35  Skylar Gates             11  A Touch of Speed              1.67m        
     Senya Brown              9 1 Carolina GOLD Running Clu        NM        
     Traliyah Gardner         9 1 Lexington County Wildcats        NM        


11-12 Girls Long Jump 12
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Kailee Flynn             11  Florence Track                3.74m        
  2  Semaj Johnson            11  Port City Track Club          3.72m        
  3  Tyler George             11  Carolina GOLD Running Clu     3.66m        
  4  Gabrielle Davis           11 The Storm Track Club          3.32m        
  5  Anita John                 1 City of Charleston Swamp      3.20m        
  6  Sydney Elisei            11  Mt. Pleasant Track Club       3.10m        
  7  Suzette Head             11  Mt. Pleasant Track Club       3.07m        
  8  Charlotte Harris         11  Mt. Pleasant Track Club       2.98m        
  9  Kate McGrew              11  Mt. Pleasant Track Club       2.90m        
 10  Ava Weeden               11  Myrtle Beach Track & Fiel     2.90m        
 11  Bailey Huffman           11  Mt. Pleasant Track Club       2.89m        
 12  Helena Fosberry          11  Mt. Pleasant Track Club       2.77m        
 13  Kourtney Horne           11  A Touch of Speed              2.76m        
 14  Hayden Robinson           11 Florence Track                2.74m        
 15  Enza Clos                 11 St. Andrews Parks and Pla     2.70m        
 16  Sophia Lee               11  Mt. Pleasant Track Club       2.68m        
 17  Addy Worthy                5                               2.67m        
 18  Rowyn Martens            11  Mt. Pleasant Track Club       2.62m        
 19  Julia Auwaerter           11 St. Andrews Parks and Pla     2.60m        
 20  Annabel Grammes          11  Mt. Pleasant Track Club       2.56m        
 21  Eva Auwaerter             11 St. Andrews Parks and Pla     2.54m        
 22  Lilah Bauer              11  Mt. Pleasant Track Club       2.53m        
 23  Virginia Watkings        11  Cape Fear Flyers              2.52m        
 24  Mariya Smith-Commodore   11  A Touch of Speed              2.52m        
 25  Mila Hagerty             11  Mt. Pleasant Track Club       2.52m        
 26  Reese Bianchi            11  St. Andrews Parks and Pla     2.51m        
 27  Brooklyn Simmons          11 St. Andrews Parks and Pla     2.48m        
 28  Cameron Field            11  Mt. Pleasant Track Club       2.23m        
 29  Ella VanMiddlesworth     11  Mt. Pleasant Track Club       2.20m        
 30  Brook Dietrich           11  Lexington County Wildcats     2.19m        
 31  Grace Carlson             11 St. Andrews Parks and Pla     2.01m        
 32  Abigail Neidlinger         1 City of Charleston Swamp      1.72m        
     Saniya Weeks             11  Lexington County Wildcats        NM        
     Larissa Reynolds         11  Florence Track                   NM        
     Ivy Austin               11  Mt. Pleasant Track Club          NM        
     Skylar Gates             11  A Touch of Speed                 NM        


13-14 Girls Long Jump 14
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Oliva Taylor             13  Team Blaze                    4.07m        
  2  Ryann Robbins            13  Lexington County Wildcats     3.76m        
  3  Emma Riffer              13  Mt. Pleasant Track Club       3.70m        
  4  Cara Olmo                13  Mt. Pleasant Track Club       3.67m        
  5  Sophie Godwin            13  Mt. Pleasant Track Club       3.55m        
  6  Brooke Bowles            13  St. Andrews Parks and Pla     3.55m        
  7  Kate Selvitelli              St. Andrews Parks and Pla     3.54m        
  8  Alexis Kassab            13  Mt. Pleasant Track Club       3.46m        
  9  Lucia Spiotta            13  Mt. Pleasant Track Club       3.27m        
 10  Cassidy Chisolm          13  Lexington County Wildcats     3.16m        
 11  Carvina Barclay          13  Lexington County Wildcats     3.06m        
 12  Ruby Lanza               13  Mt. Pleasant Track Club       3.02m        
 13  Riley Lovorn             13  St. Andrews Parks and Pla     2.98m        
 14  D'iannie Jacobs              Florence Track                2.98m        
 15  Emma Norton                  St. Andrews Parks and Pla     2.89m        
 16  Virginia O'Connor        13  Mt. Pleasant Track Club       2.89m        
 17  Bianca Scheider          13  Mt. Pleasant Track Club       2.80m        
 18  Addie Barton             13  Myrtle Beach Track & Fiel     2.67m        
 19  Farrell Julius           13  Mt. Pleasant Track Club       2.63m        
     Mary Connelly            13  Mt. Pleasant Track Club          NM        
     Jessica Puiu               6                                  NM        


15-16 Girls Long Jump 16
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Alison Kirsling          15  Mt. Pleasant Track Club       4.49m        
  2  Tamara Steward           15  Lexington County Wildcats     4.22m        
  3  Sydney Gutierrez         15  Aiken Atomics                 4.16m        
  4  Zamearea Simpson         15  Soaring Eagles Track Club     4.13m        
  5  Macie Inman              15  Port City Track Club          4.11m        
  6  Jordan Rumrill           15  Mt. Pleasant Track Club       4.10m        
  7  Raygin Arthur            15  Florence Track                4.02m        
  8  DeMarie Washington       15  A Touch of Speed              3.86m        
  9  Ainsley Hoyt             15  Mt. Pleasant Track Club       3.75m        
 10  Sarah Wilkie             15  Mt. Pleasant Track Club       3.67m        
 11  Haley Brahen             15  Mt. Pleasant Track Club       3.66m        
 12  Britni Johnsen               St. Andrews Parks and Pla     3.50m        
 13  Myah Rogers                  The Storm Track Club          3.11m        
 14  Ariel Bennett                Florence Track                3.07m        


17-18 Girls Long Jump 18
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Rachel Hopson            17  Mt. Pleasant Track Club       3.76m        
  2  Gianna Volpe             17  Myrtle Beach Track & Fiel     3.55m        
     Skyler King                  Florence Track                   NM        


15-16 Girls Triple Jump 16
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Kaylah McCown            15  Mt. Pleasant Track Club       9.61m        
  2  Holly McKee              15  Cape Fear Flyers              8.59m        
  3  Abigail Morgan           15  Mt. Pleasant Track Club       8.25m        


17-18 Girls Triple Jump 18
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Nia Mason                17  Bull City Express             8.39m        
     Rachel Hopson            17  Mt. Pleasant Track Club          NM